Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
18-04-2018, 22:06,
#11
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
W wątku nt majówki w Krynicy taaaaaaka długa dyskusja już - a tu co tak cicho??

Odzywajcie się Ludki co się nad Zalew wybieracie Wink

Ja już program na dni rozpisałam i w ofercie umieściłam Big Grin
Zdradzę tylko tu Wam po cichutku, że po Inowłodzu chadzać z Mnichem Inowłodzkim Markiem będziemy, który pokaże nam najciekawsze miasteczka tego zakątki i opowie wiele historyji ciekawych Smile

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
19-04-2018, 06:15,
#12
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
Tak Asiu przyłączyłam się.do dyskusji do wątku Majówki nad morzem, bo nad Stawem jakoś cichutko. To poradź jak Kobieta Kobiecie, co do walizki wrzucić szpileczki, czy gumiaczkiWink?
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
19-04-2018, 08:31,
#13
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
(19-04-2018, 06:15)DorotaK napisał(a): Tak Asiu przyłączyłam się.do dyskusji do wątku Majówki nad morzem, bo nad Stawem jakoś cichutko. To poradź jak Kobieta Kobiecie, co do walizki wrzucić szpileczki, czy gumiaczkiWink?

koniecznie flaszeczkę i zapitkę, ogóreczek kiszony też mile widziany Wink
19-04-2018, 08:41,
#14
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
Oj to będę musiała zabrać ze sobą dodatkowo neserek, bo walizka to mało. A Kolega gdzie był wczoraj, jak Kolegi nie było na dyskusji na forum?
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
19-04-2018, 08:49,
#15
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
A może Turysta doradzi w kwestii obuwia, bo ja za modą nie nadążamWink
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
19-04-2018, 08:56,
#16
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
Rozumiem to milczenie. Strasznie trudny temat do ogarnięcia dla TurystyWink
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
19-04-2018, 09:52,
#17
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
(19-04-2018, 08:56)DorotaK napisał(a): Rozumiem to milczenie. Strasznie trudny temat do ogarnięcia dla TurystyWink
wczoraj nie mogłem, ważna wizyta u proktologa( starość nie radość). Co do obuwia najlepiej byle co, bo i tak z imprez się wraca często na bosaka.
19-04-2018, 10:36,
#18
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
Dziękuję za fachową poradę. I będzie trochę lżej w tobołkach. Zdrówka życzę i do zobaczyska w Ciechocinku na turnusie dla seniorów, którzy jeszcze chcomSmileWink...
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
19-04-2018, 11:01, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-04-2018, 11:06 przez katrin.)
#19
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
Cicho siedzimy coby nie płoszyć rybek w stawie :)
trzeba wędkę zakupić a gumiaki pożyczę od Doroty jak ich z tobołka nie wywali
19-04-2018, 14:13,
#20
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
(19-04-2018, 11:01)katrin napisał(a): Cicho siedzimy coby nie płoszyć rybek w stawie Smile
trzeba wędkę zakupić a gumiaki pożyczę od Doroty jak ich z tobołka nie wywali

Katrin, widzę, że też jesteś z Warszawy. Ja zastanawiam się nad zgłoszeniem na wyjazd, ale troszkę martwi mnie dojazd ( jestem bez samochodu). Chodzi zwłaszcza o dotarcie z Tomaszowa do Smardzewic. Może też wyruszasz transportem publicznym, razem byłoby raźniej i ewentualnie taniej taksówką ;-)
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS