Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyksztalcenie
02-01-2018, 13:47,
#1
Wyksztalcenie
Tak sobie czasami mysle czy nie dac sobie drugiej szansy i zmienic swojego zycia. Aktualna praca jakos nie daje mi satysfakcji .. do tego wyjechalam zagranice co jeszcze bardziej mnie oslabia mentalnie. Udalo mi sie odlozyc calkiem pokazna sumke przez te kilka lat dlatego planuje powrot w tym roku. Co do lokalizacji nie mam watpliwosci bedzie to Poznan. Wstepnie rozgladalam sie za interesujacymi mnie kierunkami oraz uczelniami jakie dzialaja na terenie tego pieknego miasta. Najlepiej w moich oczach wyglada Wyższa Szkoła Bankowa .. na plus jest bogata oferta w ktorej znalazlam cos ciekawego czyli studia logistyka - http://www.wsb.pl/poznan/kandydaci/studi.../logistyka Czytalam wiele artykulow na ten temat i w wiekszosci sa przedstawione optymistyczne progonozy dotyczace zapotrzebowania na rynku pracy po jego ukonczeniu. A jakie jest wasze zdanie w tej kwestii?
Odpowiedz
07-02-2018, 21:36,
#2
RE: Wyksztalcenie
Nie dawaj, daj spokój.
Odpowiedz
05-11-2018, 12:54,
#3
RE: Wyksztalcenie
Moim zdaniem oprócz samego wykształcenia, które dała nam szkoła średnia lub studia, warto również decydować się na kursy doszkalające. Pracodawcy na takie szkolenia patrzą zawsze bardzo przychylnie Wink Na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ możecie się zapoznać z ofertą takich kursów organizowanych przez firmę szkoleniową Kar-Group. Każdy taki kurs u nich jest zakończony egzaminem, po którym otrzymuje się specjalny certyfikat Smile Ten jest natomiast uznawany nawet w urzędach pracy, więc warto go zdobyć Smile
Odpowiedz
10-01-2019, 13:29, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2019, 00:26 przez Asia.)
#4
RE: Wyksztalcenie
Według mnie jedną z najlepszych opcji dokształcania się są wszelkiego rodzaju kursu oraz szkolenia. Ja ostatnio zdecydowałam zapisać się na szkolenia bhp dzięki którym będę mogła rozwinąć skrzydła i zacząć pracę na innym stanowisku.
Odpowiedz
24-01-2019, 22:20,
#5
RE: Wyksztalcenie
Studia sa teraz bez sensu.
Odpowiedz
28-01-2019, 14:52, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2019, 14:54 przez DorotaK.)
#6
RE: Wyksztalcenie
Jeśli studia to podyplomowe w sytuacji, gdy już ma się jakieś.
Po 5 latach studiów niestety rynek pracy może zupełnie inaczej wyglądać. Zatem też jestem za zdobywaniem nowych umiejętności w ramach kursów. Przedtem sprawdziłabym renomę firmy organizującej szkolenie i koniecznie zapotrzebowanie na rynku pracy.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
Odpowiedz
12-02-2019, 12:21, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2019, 00:25 przez Asia.)
#7
RE: Wyksztalcenie
Najważniejsze to robić to co się kocha Smile Ja kiedyś zakochałam się w języku angielskim, skończyłam filologię angielską a teraz prowadzę własne biuro tłumaczeń i teraz każdy dzień pracy spędzam jako szczęśliwy człowiek.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS