Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SYLWESTER W CHAŁUPKACH
15-12-2017, 16:24,
#31
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Basia.r ciesze się ,że się poznamy pozdrawiam
15-12-2017, 18:16,
#32
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Widzę, że towarzystwo się rozkręca i właśnie o to chodzi. Darku nie martw się o przemowę, biorę to na siebie. Twoje zadanie, to zorganizowanie dobrej muzy. Super, że się odzywacie. Będzie nam raźniej , jak się trochę poznamy. Pozdrawiam
15-12-2017, 20:02,
#33
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Witaj Ewa
16-12-2017, 09:05,
#34
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Dzień dobry,
co dojazdu bądź spacerku z dworca, to polecam zadzownić do hotelu. W Chałupach Pani z recepcji bardzo szczegółowo wyjaśniła mi jak przybyć do hotelu. Ze względu na to, że jadę ze Szczecina miałam np. opcję takiego połączenia, że pociąg miał Chałupki, a miał stację Bohumin. Zatem jeśli jedziesz przez Katowice Zojka, to z pewnością trafisz na jakiś pociąg. W hotelu udzielą informacji jak masz daleko z dworca do miejsca zakwaterowania. Dostałam nawet nr taxi po czeskiej stronie. Pozdrawiam Dorota.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
16-12-2017, 09:12,
#35
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Sorki za moje ubytki literowe we wcześniejszym tekście. To przez pośpiech, bo właśnie wychodzę z "mojej chałupki"?
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
16-12-2017, 09:18,
#36
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Oj te chochliki tekstowe Wink
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
16-12-2017, 16:11,
#37
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Witam "Zojkę" i pozostałych uczestników.
16-12-2017, 21:16,
#38
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
(16-12-2017, 09:05)DorotaK napisał(a): Dzień dobry,
co dojazdu bądź spacerku z dworca, to polecam zadzownić do hotelu. W Chałupach Pani z recepcji bardzo szczegółowo wyjaśniła mi jak przybyć do hotelu. Ze względu na to, że jadę ze Szczecina miałam np. opcję takiego połączenia, że pociąg miał Chałupki, a miał stację Bohumin. Zatem jeśli jedziesz przez Katowice Zojka, to z pewnością trafisz na jakiś pociąg. W hotelu udzielą informacji jak masz daleko z dworca do miejsca zakwaterowania. Dostałam nawet nr taxi po czeskiej stronie. Pozdrawiam Dorota.

Piękne dzięki za Twoją pomoc.
Ja mam połączenie z Wrocławia do Rybnika i z Rybnika do Chałupek ,a nocleg mam w Boguminie .
Pozdrawiam serdecznie i proszę o numerek taxi
16-12-2017, 21:18,
#39
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
(16-12-2017, 16:11)ewakoordynator napisał(a): Witam "Zojkę" i pozostałych uczestników.

Witaj Ewa do zobaczenia
16-12-2017, 22:11,
#40
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
W recepcji hotelu Zamek dostałam nr tel. +420 608 173 445 do znanego hotelowi czeskiego taksówkarza, bo początkowo ze stacji Bohumin miałam jechać do Chałupek (tam mam noclegi). Koszt przejazdu to ok. 200 koron, czyli 30 zł. Wydaje mi się, że sensownie lepiej zadzwonić wcześniej, aby upewnić się, czy tyle policzy za kurs. Pozdrawiam i do miłego spotkania.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS