Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SYLWESTER W CHAŁUPKACH
25-10-2017, 18:46,
#11
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
(25-10-2017, 18:27)DorotaK napisał(a): Basiu, czy jesteś tą uśmiechniętą i sympatyczną uczestniczką z sierpniowych Kątów Rybackich, adorowaną przez Panów "przejściową wałówką"?? Jeśli tak, to cieszę się, że będzie mi na początku raźniej. Pozdrawiam "zapisana na Sylwka" w Chałupkach" Dorota.

Tak Dorotko, to ja - przyznaję się Wink Cieszę się, że będzie jakaś znajoma twarz wśród uczestników Smile
PS. Ta wałówka śni mi się po nocach Wink
"Można przegrać lub wygrać, ale nie można, do cholery, rezygnować."
28-10-2017, 21:06,
#12
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Śledząc zapisy na weekend w Chałupkach, widzę, że panowie mają jeszcze jakieś opory.... Nie rozumiem dlaczego? Tyle pięknych kobiet w tym wyjątkowym miejscu i czasie. Nie ma co się zastanawiać.. Myślę, że stały tubylec wyjazdów- Marek, też już się zapisał. Pozdrowienia dla uczestników wyjazdów
31-10-2017, 19:50, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-10-2017, 19:55 przez Marek___x.)
#13
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
...o Ewo jak miło, że o mnie pomyślałaś Smile...ale ponieważ po Twoim wpisie parę osób było zdezorientowanych, że jadę zresztą ja też ..Smile ..to muszę Ciebie rozczarować Smile....może też przy okazji kogoś zmartwić ...a może tych co się obawiają że jadę ...rozweselić...stały "tubylec" Smile się nie zapisał i nie planuje ...ale dobrej zabawy życzę ...Smile
01-11-2017, 17:05,
#14
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
(31-10-2017, 19:50)Marek___x napisał(a): ...o Ewo jak miło, że o mnie pomyślałaś Smile...ale ponieważ po Twoim wpisie parę osób było zdezorientowanych, że jadę zresztą ja też ..Smile ..to muszę Ciebie rozczarować Smile....może też przy okazji kogoś zmartwić ...a może tych co się obawiają że jadę ...rozweselić...stały "tubylec" Smile się nie zapisał i nie planuje ...ale dobrej zabawy życzę ...Smile

Jeśli cię uraziłam wpisem "stały", to przepraszam. Nie było to celowe. Pozdrawiam
02-11-2017, 16:09, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2017, 16:11 przez Marek___x.)
#15
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
(01-11-2017, 17:05)ewakoordynator napisał(a):
(31-10-2017, 19:50)Marek___x napisał(a): ...o Ewo jak miło, że o mnie pomyślałaś Smile...ale ponieważ po Twoim wpisie parę osób było zdezorientowanych, że jadę zresztą ja też ..Smile ..to muszę Ciebie rozczarować Smile....może też przy okazji kogoś zmartwić ...a może tych co się obawiają że jadę ...rozweselić...stały "tubylec" Smile się nie zapisał i nie planuje ...ale dobrej zabawy życzę ...Smile

Jeśli cię uraziłam wpisem "stały", to przepraszam. Nie było to celowe. Pozdrawiam

..Ewa nie uraziłaś mnie ..Smile....obrażają się dzieci albo niedojrzałe jednostki to raz...dwa to przecież prawdę napisałaś, było się nie raz nie dwa ...Smile a trzy nie mogę się obrażać na kogoś kto tyle razy się mną opiekował i pomimo, że nie raz się był bardzo zmęczonym, zawsze dopilnowałaś co bym nie wypadł za burtę do wody ...Smile...
Mam nadzieje że tym razem podopieczni będą grzeczniejsi Smile...
Pozdrawiam Smile
12-11-2017, 16:54,
#16
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Nie ważne, czy jesteście grzeczni, czy niegrzeczni, nie mnie Was oceniać, ważne, żebyście się dobrze bawili. Tego własnie Wam wszystkim życzę. Pozdrawiam i do zobaczenia
14-12-2017, 15:26,
#17
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Ja żem się zapisał i jadę Big Grin
15-12-2017, 09:41,
#18
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Witam miło
Właśnie wpłaciłam na sylwestra w Chałupkach,nigdy nie byłam na takim spotkaniu jestem wzruszona,decyzje podjęłam właściwie spontanicznie w jednej chwili.
Czy ktoś jedzie z Dolnego Śląska?Zgorzelec?Gryfów?Jelenia Góra?Lubań?
Chętnie się z kimś zabiorę bo pociągiem sprawdzałam to trochę wyprawa.
O której mam tam być?czyli o której mogę się zakwaterować?pociągiem jadąc od godz 5.08 będę w Chałupkach 13.33 .
Pozdrawiam i wzruszona czekam na czas spędzony z Wami
15-12-2017, 09:48,
#19
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Witaj Darek opiekunie mam nadzieję ,że pomożesz mi się zadomowić nigdy nie byłam na takim spotkaniu i myślę,że uczestnicy również pozdrawiam milo i serdecznie do zobaczenia
15-12-2017, 10:07,
#20
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
(15-12-2017, 09:48)Zojka napisał(a): Witaj Darek opiekunie mam nadzieję ,że pomożesz mi się zadomowić nigdy nie byłam na takim spotkaniu i myślę,że uczestnicy również pozdrawiam milo i serdecznie do zobaczenia

Hej...
Damy radę Wink
chciałbym napisać, że to też będzie mój pierwszy raz, ale... Wink byłem już na singlowych wyjazdach kilka razy, a do Chałupek jadę po raz drugi...
W sumie mogę napisać: w tym roku na sylwestrze będę pierwszy raz Big Grin

pozdro
Darek
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS