Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie mogę znaleźć dziewczyny...
06-06-2017, 10:57, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2017, 17:05 przez RH1313.)
#1
Nie mogę znaleźć dziewczyny...
Tak jak w pytaniu... Mimo iż mam już 26 lat, niestety nie mam i właściwie nigdy nie miałem dziewczyny... Chociaż bardzo chciałbym... Staram się być sobą i w ogóle, ale niestety nic to nie daje... Upatruję takiego stanu rzeczy w trzech ważnych sprawach... Moim zdaniem moich największych wadach...
1) Jestem osobą bardzo nieśmiałą... Wstydzę się i głupio mi tak podejść do dziewczyny która mi się podoba i zagadać...
2) Niestety nie jestem najprzystojniejszy na świecie...
3) Kompletnie nie umiem rozmawiać z płcią piękną... Nie wiem, jak zacząć, jak kontynuować...
Jeśli ktoś umiałby coś podopowiedzieć to bardzo bym prosił... Czuję się naprawdę samotny i chciałbym znaleźć drugą połówkę...
Problemem może też być to, że nie mam zbyt wielu przyjaciół... Kiedyś miałem, ale niestety odkąd sami mają dziewczyny, kompletnie nie mają dla mnie czasu i nasz kontakt jest sporadyczny... Jestem także typowym domatorem. Nie specjalnie lubię imprezy, zresztą i tak nie mam z kim na nie pójść...
Jeśli chodzi o jakieś słowo o mnie to jestem spokojnym, (prawie licencjatem). Jestem także kibicem piłkarskim (ale nie kibolem). Lubię aktywnie spędzać czas, obejrzeć dobry film (najlepiej coś z klasycznych filmów akcji), oraz wszelkie wycieczki.
Odpowiedz
11-06-2017, 15:14,
#2
RE: Nie mogę znaleźć dziewczyny...
(06-06-2017, 10:57)RH1313 napisał(a): Jeśli ktoś umiałby coś podopowiedzieć to bardzo bym prosił... Czuję się naprawdę samotny i chciałbym znaleźć drugą połówkę...

Spróbuję coś PODOPOWIEDZIEĆ Smile

1. Jeśli czujesz się samotny, proponuję szukać Całości, a nie "drugiej połówki". Dwie puste szklanki to nie to samo co pełna szklanka...

2. Gdy przestaniesz czuć się samotny, będziesz gotowy na to, aby ZAOPIEKOWAĆ SIĘ "drugą połówką".

3. "Druga połówka" skomplikuje Ci życie, co może być DOBRE, o ile jesteś świadom tego, na co się decydujesz.

4. Jeśli poważnie myślisz o MAŁŻEŃSTWIE, proponuję Ci przeczytać załączoną publikację.

I to by było na tyle...

Pozdrawiam serdecznie


Załączone pliki
.pdf   malzenstwo_w_dawnych_indiach.pdf (Rozmiar: 533,09 KB / Pobrań: 5)
Odpowiedz
11-06-2017, 17:08,
#3
RE: Nie mogę znaleźć dziewczyny...
(11-06-2017, 15:14)Gita napisał(a):
(06-06-2017, 10:57)RH1313 napisał(a): Jeśli ktoś umiałby coś podopowiedzieć to bardzo bym prosił... Czuję się naprawdę samotny i chciałbym znaleźć drugą połówkę...

Spróbuję coś PODOPOWIEDZIEĆ Smile

1. Jeśli czujesz się samotny, proponuję szukać Całości, a nie "drugiej połówki". Dwie puste szklanki to nie to samo co pełna szklanka...

2. Gdy przestaniesz czuć się samotny, będziesz gotowy na to, aby ZAOPIEKOWAĆ SIĘ "drugą połówką".

3. "Druga połówka" skomplikuje Ci życie, co może być DOBRE, o ile jesteś świadom tego, na co się decydujesz.

4. Jeśli poważnie myślisz o MAŁŻEŃSTWIE, proponuję Ci przeczytać załączoną publikację.

I to by było na tyle...

Pozdrawiam serdecznie

Dziękuję za odpowiedź... Oj faktycznie walnąłem błąd, ale dobrze, że przynajmniej taki, a nie jakiś większy ortograf. To dopiero byłoby śmiesznie. Nie wiem czy wszystko dobrze zrozumiałem, ale bardzo podobał mi się pkt. 3 i 4 z twojej wypowiedzi. Szczególnie pkt. 4...Na razie chciałbym znaleźć dziewczynę. Małżeństwo to w tej chwili bez przesady... Niemniej jeszcze raz dziękuję za odzew i również pozdrawiam serdecznie Smile
Odpowiedz
05-07-2017, 20:47,
#4
RE: Nie mogę znaleźć dziewczyny...
Kurcze, ja też nie mogę znaleźć. Myślałem, że tu są jakieś, ale widzę, że sami szukający Sad
Odpowiedz
16-07-2017, 15:55,
#5
RE: Nie mogę znaleźć dziewczyny...
ja nie mogę znaleźć chłopaka..., myślałam że jakos sam się znajdzie, poczekam, jakas miłość od pierwszego wejrzenia, ale na razie cisza Sad nie powiem bo taki stan rzeczy zaczął mi doskwierać, ale powodzenia wszystkim życzę Smile
Odpowiedz
27-10-2017, 10:12,
#6
RE: Nie mogę znaleźć dziewczyny...
Samo się nic nie znajdzie, troszkę inicjatywy nie zaszkodzi. Wierz mi, że tam gdzieś jest ta jedna jedyna, tylko jeszcze na siebie nie trafiliście. Smile
Odpowiedz
15-12-2017, 13:17,
#7
RE: Nie mogę znaleźć dziewczyny...
Moj znajomy czeka, az jakas sama do niego przyjdzie... no i sobie poczeka :p Trzeba wziac sie w garsc i przejac inicjatywe!
Odpowiedz
12-02-2018, 11:32, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-02-2018, 11:33 przez Góral.)
#8
RE: Nie mogę znaleźć dziewczyny...
A wiec, chcesz ale cos Cie blokuje? W sytuacji, gdy czujesz, ze warto by bylo podejsc, bo tego naturalnie pragniesz to musisz sie przełamać. Bedzie wiazalo sie to z duzym stresem, ale pozniej poczujesz ulge i przekonasz swoja głowę, ze to nie byl koniec swiata... jesli nie wyszlo,bo jesli akurat sie uda to bedziesz najszczesliwszym czlowiekiem na swiecie :0 Warto zdac sobie sprawe, ze nie podchodzac jestes na duzo bardziej przegranej pozycji niz dostając kosza Wink
Odpowiedz
12-02-2018, 19:49,
#9
RE: Nie mogę znaleźć dziewczyny...
Witam z całego serduszka chciałbym zaprosić cie na forum dla przyjaciół. Mamy od 16 do 85 lat lecz się szanujemy dzieli nas wiele ale łączy przyjaźń. Znami spędzisz wiele wspaniałych chwil być może poznasz kogoś na całe życie.
http://forumdlaprzyjaciol.net.pl
Odpowiedz
05-03-2018, 15:38,
#10
RE: Nie mogę znaleźć dziewczyny...
Na co Ci dziewczyna.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS