Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DŁUGI WEEKEND CZERWCOWY NAD MORZEM
23-05-2017, 18:00,
#1
DŁUGI WEEKEND CZERWCOWY NAD MORZEM
Ahoj... ahoj...
wołam marynarskim pozdrowieniem Smile

...i zapraszam na długi weekend czerwcowy nad Bałtyk.
Będzie morze zabawy, będzie morze dobrego humoru, a nawet całe morze słonej wody Wink

dla chętnych w planach jest mobilny bar...
a także przepiękne zachody słońca...
a może i wschody? jak ktoś dotrwa lub będzie się w stanie tak wcześnie z łóżka zerwać...

ja powiem tak: już się doczekać nie mogę!

W całym tym zamieszaniu zapomniałem o linku:
https://singlerelax.pl/dla-singli/weeken...morze.html

pozdrawiam
Darek
Opiekacz Grupy,
Nośnik zgniłozielonego plecaka Wink
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
23-05-2017, 18:41, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-2017, 18:41 przez Marek___x.)
#2
RE: DŁUGI WEEKEND CZERWCOWY NAD MORZEM
Darku ...obiecany mobile bar (czyli mam wersje all Smile)..., zachody słońca z morzem "słonej" wody .... i Ty jako osoba która podjęła się trudnej i czasem wręcz niewdzięcznej roli pilnowania nas co byśmy się nie potopili .....od tej słonej wody ...przekonało mnie ...jadę ! Smile
23-05-2017, 22:11,
#3
RE: DŁUGI WEEKEND CZERWCOWY NAD MORZEM
Marek... jest jeden problem w tym wszystkim.... nie za bardzo umiem pływać (i to jest mój życiowy dramat Wink) Może wynajmę psa ratownika z beczułką rumu... lub lepiej jakaś Panią ze Słonecznego Patrolu he... Big Grin
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
23-05-2017, 23:21, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-2017, 23:24 przez Marek___x.)
#4
RE: DŁUGI WEEKEND CZERWCOWY NAD MORZEM
(23-05-2017, 22:11)Maxy napisał(a): Marek... jest jeden problem w tym wszystkim.... nie za bardzo umiem pływać (i to jest mój życiowy dramat Wink) Może wynajmę psa ratownika z beczułką rumu... lub lepiej jakaś Panią ze Słonecznego Patrolu he... Big Grin

Darku to nawet dobrze że nie umiesz....ta pani z Patrolu da radę, będzie ok Smile....rzeczywiście ten wyjazd to jakaś wersja all Smile....., rum też się przyda po wyciągnięciu na brzeg..bo jak to mówią czym się strułeś tym się lecz...albo co to za marynarz który beczce rumu nie da rady...Smile
26-05-2017, 21:10,
#5
RE: DŁUGI WEEKEND CZERWCOWY NAD MORZEM
Witam,

czy mogłabym z kimś zabrać się do Chłapowa? Jestem z Poznania, dojechałabym do Gdańska i może stamtąd?

Pozdrawiam
26-05-2017, 21:54,
#6
RE: DŁUGI WEEKEND CZERWCOWY NAD MORZEM
(26-05-2017, 21:10)poznanianka napisał(a): Witam,

czy mogłabym z kimś zabrać się do Chłapowa? Jestem z Poznania, dojechałabym do Gdańska i może stamtąd?

Pozdrawiam

A może lepiej z Bydgoszczy? Masz bliżej...
a ja właśnie stamtąd ruszam...
więc zapraszam Smile

pozdrawiam
Darek
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
26-05-2017, 23:22, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2017, 23:25 przez Marek___x.)
#7
RE: DŁUGI WEEKEND CZERWCOWY NAD MORZEM
(26-05-2017, 21:10)poznanianka napisał(a): Witam,

czy mogłabym z kimś zabrać się do Chłapowa? Jestem z Poznania, dojechałabym do Gdańska i może stamtąd?

Pozdrawiam

Ja będę jechał z Gdańska ...tyle że PKP (pociągi do Władysławowa są co godzinę) i jeszcze wybieram się dzień wcześniej razem z kolegą co też jedzie na ten wyjazd....
a może ktoś również wybiera się...czy chociaż rozważa wyjazd dzień wcześniej ....?
29-05-2017, 17:14,
#8
RE: DŁUGI WEEKEND CZERWCOWY NAD MORZEM
(26-05-2017, 23:22)Marek___x napisał(a):
(26-05-2017, 21:10)poznanianka napisał(a): Witam,

czy mogłabym z kimś zabrać się do Chłapowa? Jestem z Poznania, dojechałabym do Gdańska i może stamtąd?

Pozdrawiam

Ja będę jechał z Gdańska ...tyle że PKP (pociągi do Władysławowa są co godzinę) i jeszcze wybieram się dzień wcześniej razem z kolegą co też jedzie na ten wyjazd....
a może ktoś również wybiera się...czy chociaż rozważa wyjazd dzień wcześniej ....?

Dziękuję Panom za odzew. Opcja dojazdu do Bydgoszczy jest bardzo korzystna. Do zobaczenia SmileSmile
31-05-2017, 08:38,
#9
RE: DŁUGI WEEKEND CZERWCOWY NAD MORZEM
Jejku...
ale się ekipa zbiera... Smile
Normalnie nie wiem, czy dam radę Wink

...żartowałem Big Grin

Już tylko dwa tygodnie zostało! Muszę poszukać przeciwsłonecznych okularów i gumowego kółka ratunkowego he.. he.. he...

pozdro
Darek
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
02-06-2017, 16:11,
#10
RE: DŁUGI WEEKEND CZERWCOWY NAD MORZEM
(31-05-2017, 08:38)Maxy napisał(a): Jejku...
ale się ekipa zbiera... Smile
Normalnie nie wiem, czy dam radę Wink

...żartowałem Big Grin

Już tylko dwa tygodnie zostało! Muszę poszukać przeciwsłonecznych okularów i gumowego kółka ratunkowego he.. he.. he...

pozdro
Darek

Darku oczywiście że dasz radę .....Smile
Będzie fajnie, fajni ludzi, fantastyczne wieczory na plaży z grami (jak zawsze mafia być musi Smile), gitarą i śpiewem, inspirującymi rozmowami i ze wspólnymi wieczornymi wypadami na tańce..........i nie już tylko...ale aż dwa tygodnie....
Do zobaczenia .....Smile
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS