Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAJÓWKA NA MAZURACH
06-05-2017, 12:09,
#31
RE: MAJÓWKA NA MAZURACH
Też się dołączam do podziękowań. Fajne miejsce, fajna ekipa, czego chcieć więcej. No i pogoda nam dopisała Smile Szkoda tylko że tak szybko to zleciało..
Do zobaczenia w świecie!
Pozdrawiam
Michał
06-05-2017, 20:32,
#32
RE: MAJÓWKA NA MAZURACH
Marku nie zmieniaj nicku.
Niech nick "renomowany Marek " będzie dla wybranych.
Pozdrawiam
07-05-2017, 15:24, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2017, 15:26 przez Marek___x.)
#33
RE: MAJÓWKA NA MAZURACH
(06-05-2017, 20:32)Avalon napisał(a): Marku nie zmieniaj nicku.
Niech nick "renomowany Marek " będzie dla wybranych.
Pozdrawiam

Witku nicka nie zmienię bo się nie da, próbowałem Smile, musiałby się rejestrować a byłbym wtedy inny bez renomy a tak nie chce pomimo ...że czasem ona ugniata i nawet Wołomin na "ulicy" "zaczepia" Smile ...racja niech on będzie dla wybranych akceptujących..... a oceniającym też się może przydać...Smile...chociaż zawsze chciałem być człowiekiem użytku publicznego, ale cóż nie zawsze mam to co chcemy Smile...
a jeżeli już chodzi o wybory czy słuchacz czasem takiej piosenki...wyraża ona moje pragnienia Smile https://www.youtube.com/watch?v=-NsxB2lqxj0
Jak pojedziesz do Zakopca to będziemy to słuchać Smile
10-05-2017, 10:37,
#34
RE: MAJÓWKA NA MAZURACH
(07-05-2017, 15:24)Marek___x napisał(a):
(06-05-2017, 20:32)Avalon napisał(a): Marku nie zmieniaj nicku.
Niech nick "renomowany Marek " będzie dla wybranych.
Pozdrawiam

Witku nicka nie zmienię bo się nie da, próbowałem Smile, musiałby się rejestrować a byłbym wtedy inny bez renomy a tak nie chce pomimo ...że czasem ona ugniata i nawet Wołomin na "ulicy" "zaczepia" Smile ...racja niech on będzie dla wybranych akceptujących..... a oceniającym też się może przydać...Smile...chociaż zawsze chciałem być człowiekiem użytku publicznego, ale cóż nie zawsze mam to co chcemy Smile...
a jeżeli już chodzi o wybory czy słuchacz czasem takiej piosenki...wyraża ona moje pragnienia Smile https://www.youtube.com/watch?v=-NsxB2lqxj0
Jak pojedziesz do Zakopca to będziemy to słuchać Smile

Pewnie, że "się da"... Wink
czeba tylko poprosić administratora
heh...

pozdro
Darek
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
10-05-2017, 17:51,
#35
RE: MAJÓWKA NA MAZURACH
(10-05-2017, 10:37)Maxy napisał(a):
(07-05-2017, 15:24)Marek___x napisał(a):
(06-05-2017, 20:32)Avalon napisał(a): Marku nie zmieniaj nicku.
Niech nick "renomowany Marek " będzie dla wybranych.
Pozdrawiam

Witku nicka nie zmienię bo się nie da, próbowałem Smile, musiałby się rejestrować a byłbym wtedy inny bez renomy a tak nie chce pomimo ...że czasem ona ugniata i nawet Wołomin na "ulicy" "zaczepia" Smile ...racja niech on będzie dla wybranych akceptujących..... a oceniającym też się może przydać...Smile...chociaż zawsze chciałem być człowiekiem użytku publicznego, ale cóż nie zawsze mam to co chcemy Smile...
a jeżeli już chodzi o wybory czy słuchacz czasem takiej piosenki...wyraża ona moje pragnienia Smile https://www.youtube.com/watch?v=-NsxB2lqxj0
Jak pojedziesz do Zakopca to będziemy to słuchać Smile

Pewnie, że "się da"... Wink
czeba tylko poprosić administratora
heh...

pozdro
Darek

Darku na razie jednak nie będziemy nicka zmieniać ...wiesz renoma...ale dziękuje i jak jednak trzeba będzie oprę sprawę o barek i poproszę....Smile,.....i uffff już mi lepiej, będę bardziej wyluzowany wiedząc, że w jego ewentualnej koniecznej zmianie będę mógł liczyć na Twoją pomoc Smile
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS