Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAJÓWKA W RZESZOWIE
06-03-2017, 14:14,
#1
MAJÓWKA W RZESZOWIE
Na długi Weekend Majowy - w tym roku wyjątkowo dłuuuuugi - bo aż 5-dniowy na Podkarpacie zapraszam Smile

Będą spacery po Rzeszowie, spotkanie z Tadkiem Nalepą, grająca fontanna, piwko w Leżajsku i piękny Zamek w Łańcucie.

Kto jeszcze nie zna tych miejsc - KONIECZNIE poznać musi!!

no to... klikamy:
https://singlerelax.pl/dla-singli/weeken...eszow.html

do zobaczeniaSmile

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
03-04-2017, 14:46, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2017, 14:47 przez mona.)
#2
RE: MAJÓWKA W RZESZOWIE
(06-03-2017, 14:14)Asia napisał(a): Na długi Weekend Majowy - w tym roku wyjątkowo dłuuuuugi - bo aż 5-dniowy na Podkarpacie zapraszam Smile

Będą spacery po Rzeszowie, spotkanie z Tadkiem Nalepą, grająca fontanna, piwko w Leżajsku i piękny Zamek w Łańcucie.

Kto jeszcze nie zna tych miejsc - KONIECZNIE poznać musi!!

no to... klikamy:
https://singlerelax.pl/dla-singli/weeken...eszow.html

do zobaczeniaSmile

Wybieram się do Rzeszowa na majówkę. Kto jeszcze tam jedzie?
Pozdrawiam Monika
09-04-2017, 16:17,
#3
RE: MAJÓWKA W RZESZOWIE
Ja też się wybieram. Zapisujcie się - im nas więcej tym lepiej Smile
19-04-2017, 20:29,
#4
RE: MAJÓWKA W RZESZOWIE
Jesli ktos jedzie na majówke do Rzeszowa z okolic Wrocławia, Ostrowa Wlkp. lub Lublinca, to bardzo prosze o kontakt: asiawojtkowska@interia.pl
19-04-2017, 23:04,
#5
RE: MAJÓWKA W RZESZOWIE
(19-04-2017, 20:29)asiaw2 napisał(a): Jesli ktos jedzie na majówke do Rzeszowa z okolic Wrocławia, Ostrowa Wlkp. lub Lublinca, to bardzo prosze o kontakt: asiawojtkowska@interia.pl

Asiu o podobnym nazwisku Smile ja jadę ale na Mazury ...co Wy tak się na ten Rzeszów uparliście...majówka to natura, ognisko, woda, las ...i powodzi już może nie będzie ....Smile
20-04-2017, 18:54,
#6
RE: MAJÓWKA W RZESZOWIE
Tak, masz racje, mnie tez majówka kojarzy sie bardziej z wyjazdem na łono natury, a nie do centrum miasta UndecidedNiestety raz spędzalam majówke na Mazurach - to był ten rok, gdy 3 maja spadł snieg, wrazenia takie sobie, bo zimno bylo, dlatego wybralam RzeszówUndecided
20-04-2017, 20:47,
#7
RE: MAJÓWKA W RZESZOWIE
(20-04-2017, 18:54)asiaw2 napisał(a): Tak, masz racje, mnie tez majówka kojarzy sie bardziej z wyjazdem na łono natury, a nie do centrum miasta UndecidedNiestety raz spędzalam majówke na Mazurach - to był ten rok, gdy 3 maja spadł snieg, wrazenia takie sobie, bo zimno bylo, dlatego wybralam RzeszówUndecided

A to już wiem że to Twoje takie szczęście ..czyli już jasne kto się pamiętnego roki przyczynił do powodzi i ewakuacji Smile
25-04-2017, 18:00,
#8
RE: MAJÓWKA W RZESZOWIE
Witajcie
Czy ktoś się wybiera z Warszawy do Rzeszowa samochodem i miałby miejsce ?
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS