Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NARTY DLA SINGLI W KROŚCIENKU
21-12-2016, 22:37,
#1
NARTY DLA SINGLI W KROŚCIENKU
W Pieniny na narciarskie szaleństwa dla początkujących i nie tylko - zapraszam w imieniu Wiesia i Emilki - naszych Opiekunów tegorocznych Wczasów Narciarskich dla Singli w urokliwym Krościenku Smile

zobacz ofertę: https://singlerelax.pl/dla-singli/zima20...ienko.html

a oprócz szusowania po stokach w programie pobytu:
  • kulig z ogniskiem i grzańcem
    • relaks na basenach termalnych
    • wesołe integracyjne wieczory
    • wycieczka do Niedzicy i Czerwonego Klasztoru
    • Wieczorek Pożegnalny z kapelą góralską

    Wybierz się wraz z nami na Zimowy Wypoczynek w Pieninach dla singli!

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
22-12-2016, 19:57,
#2
RE: NARTY DLA SINGLI W KROŚCIENKU
witajcie Smile przymierzam się do wyjazdu na narty do Krościenka z Wiesiem. Czy wybiera sie ktoś z Was ze Śląska? A może ktoś z Was zna te okolice właśnie od strony "narciarskiej" ? A może ktoś z Was był już na jakimś wyjeździe z single relax i wybiera się znów? Dużo tych "a może" ...
22-12-2016, 20:03,
#3
RE: NARTY DLA SINGLI W KROŚCIENKU
(22-12-2016, 19:57)weik napisał(a): witajcie Smile przymierzam się do wyjazdu na narty do Krościenka z Wiesiem. Czy wybiera sie ktoś z Was ze Śląska? A może ktoś z Was zna te okolice właśnie od strony "narciarskiej" ? A może ktoś z Was był już na jakimś wyjeździe z single relax i wybiera się znów? Dużo tych "a może" ...

wyjazdy z Single Relax to pamiętaj-pewna marka,pewni ludzieBig Grin
27-12-2016, 22:07,
#4
RE: NARTY DLA SINGLI W KROŚCIENKU
(22-12-2016, 19:57)weik napisał(a): witajcie Smile przymierzam się do wyjazdu na narty do Krościenka z Wiesiem. Czy wybiera sie ktoś z Was ze Śląska? A może ktoś z Was zna te okolice właśnie od strony "narciarskiej" ? A może ktoś z Was był już na jakimś wyjeździe z single relax i wybiera się znów? Dużo tych "a może" ...
Witaj ! :Jestem z Katowic i też przymierzam się do wyjazdu na narty ale do Lądka Zdroju. Atrakcyjniejsza stacja narciarska. W zeszłym roku byłam w Szczawnicy. Było super tylko śniegu brakowało.Ups
10-01-2017, 09:50,
#5
RE: NARTY DLA SINGLI W KROŚCIENKU
Hej...

że tak powiem...
doznałem zaszczytu bycia łopiekunem grupy w Krościenku
hurrr.... aaa...

będę tam już po raz 4 (ale drugi w zimie Wink) czyli jakby to określił Marek, to już jest chyba... patologia...

ale, ja to lubię Smile

pozdro
Darek
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
10-01-2017, 16:24,
#6
RE: NARTY DLA SINGLI W KROŚCIENKU
Hej. Kto się wybiera na narty do Krościenka w pierwszym terminie od 21.01 ? Może ktoś z okolic Wrocławia?
10-01-2017, 21:36,
#7
RE: NARTY DLA SINGLI W KROŚCIENKU
Patologia? Ups... to jak ktos by pytal ja jade po raz pierwszy Smile
11-01-2017, 00:25,
#8
RE: NARTY DLA SINGLI W KROŚCIENKU
(10-01-2017, 21:36)getur napisał(a): Patologia? Ups... to jak ktos by pytal ja jade po raz pierwszy Smile

Ojtam... ojtam... będzie zabawa, będzie się działo... i śniegu nie będzie mało.
A przynajmniej się nie zanosi, by ze śniegiem kłopoty były:
Kamerka na stoku w Kluszkowcach
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
11-01-2017, 22:07,
#9
RE: NARTY DLA SINGLI W KROŚCIENKU
A po co snieg? Dwa grzance i bedziemy po trawie zjezdzac Cool
12-01-2017, 23:13,
#10
RE: NARTY DLA SINGLI W KROŚCIENKU
(10-01-2017, 09:50)Maxy napisał(a): Hej...

że tak powiem...
doznałem zaszczytu bycia łopiekunem grupy w Krościenku
hurrr.... aaa...

będę tam już po raz 4 (ale drugi w zimie Wink) czyli jakby to określił Marek, to już jest chyba... patologia...

ale, ja to lubię Smile

pozdro
Darek

Darku bo każdy lubi patologię.... fakt że sporo osób boi się do tego przyznać, ale my nie takie mięczakiSmile....zresztą patologia to nic złego....według części uczonych badających zachowania ludzie, pomiędzy "normą" a "patologią" nie ma różnicy jakościowej, różnica jest tylko ilościowa ....już tłumacze jak to jest według mojego rozuma....Smile jak ktoś wypije piwo jedno, dwa czy nawet trzy to norma ...ale jak już wypije tyle że wpadnie pod stół to będzie patologia....różnicy jakościowej nie ma bo i ten i ten pije....tylko kwestia ilości........i tak to jest z tymi wyjazdami "żeby nie wpaść pod stół"...Smile....i dość filozofowania Smile

Ja też to lubię, ale nie mogę jechać i chyba muszę trochę odwyku zaznać.....bawcie się dobrze Smile
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS