Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
06-08-2016, 16:18, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-08-2016, 16:38 przez SingSing.)
#1
Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Fora są takie anonimowe, bezosobowe wręcz. Trudno pisać o sobie wprost ale łatwiej jest mówić o tym co się lubi.
Ja uwielbiam czytać. Książka "Grona gniewu" Steinbecka wbiła mnie w fotel kiedyś i kompletnie rozp....ła emocjonalnie. Myślę, że po trosze dzięki niej, jestem teraz tym kim jestem. Opowieść o tym jak łatwo zatracić granice człowieczeństwa sprawiła, że bardzo bronię swojej godności a jednocześnie staram się nie krzywdzić innych. Kolejna książka, a właściwie książki to "Mistrz i Małgorzata" Bułhakowa. Napisałem książki, bo tak naprawdę nie zrozumiałem jej chyba do końca i w ramach hobby zbieram jej wydania w różnych językach, których się nigdy nie nauczę, bo do języków głąb jestem. Jak ktoś z Was dysponuje jakimś egzotycznym wydaniem, to chętnie odkupię.
Dla poprawienia nastroju sięgam natomiast do felietonów Umberta Eco spisanych w "Zapiskach na pudełku od zapałek". Bardzo trafne spojrzenie na pułapki współczesnego życia okraszone dawką fantastycznego humoru.
To dla duszy, a dla ciała - lubię zapachy.
Wiadomo, że nic nie pachnie lepiej niż spocone lekko ciało ukochanej osoby po udanym seksie, ale z braku laku, jakoś trzeba sobie radzić, dlatego kolekcjonuję zapachy.
Teraz latem lubię nosić na sobie One Calvina Kleina. Fajna, cytrusowa, świeża woń. Wydana w wersji unisex, choć raczej nie widzę jej na paniach. Jesienią wrócę pewno do Bossa Soul. Zdecydowanie bardziej konkretny, ale nie natarczywy. Na wieczór to tylko Burberry London. Twardy, zdecydowany, mocny zapach zdominowany przez tytoń i piżmo. Testosteron i energia. Stajesz przed kobietą i już nic więcej mówić nie musisz.
Co do pań to w ogromnym tłumie wyłowię tą, która zdecydowała się na J'adore Diora. Mnie zniewala. Nie umknie też mojej uwadze miłośniczka Angel Muglera. Niby delikatny, ale bardzo charakterystyczny zapach, który wabi mnie jak misia do miodu. Undecided

A was co kręci?
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Odpowiedz
07-08-2016, 07:28,
#2
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Sing, zaważając na Twoje zamiłowania, mam nadzieję, że nie dotarłeś do"Pachnidła"☺
Odpowiedz
07-08-2016, 09:22,
#3
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
"Pachnidło" owszem wpadło w moje ręce, choć akurat inspiracji z tej lektury czerpać nie zamierzam.
Dobre, Blazejs - piąteczka!
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Odpowiedz
07-08-2016, 10:55,
#4
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Niestety Dior J'adore nie na każdej kobiecie ładnie pachnie. Odgrywaja tu role zapach skóry. Zmieszany z perfumami daje bardzo różne efekty. Ja uwielbiam w wersji wieczorowej Opium dla mężczyzn, dla kobiet Kingdom Alexander McQueen - niestety prawie nieosiągalny. Z lżejszych Femme Lumineuse Hugo Boss.
Pachnidło pewnie też nie osiągalne i lepiej, żeby tak pozostało Smile
Odpowiedz
07-08-2016, 14:10,
#5
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
To teraz coś z innej beczki - podobni unisex, ale osobiście bym się skusił☺
youtube.com/watch?v=eTH9I7qATx0
Odpowiedz
07-08-2016, 18:05,
#6
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Chciałbyś czymś takim pachnieć na plecach? Ja już bym wolał natrzeć się czosnkiem.
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Odpowiedz
07-08-2016, 18:23,
#7
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Jasne, tylko o tym marzę...Wink
Pytanie tylko czemu akurat na plecach?
Odpowiedz
07-08-2016, 18:34,
#8
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Czasem moja wyobraźnia wymyka się mojej kontroli. Ups
To jest tak jak się za dużo czyta.
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Odpowiedz
07-08-2016, 18:46,
#9
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Potwierdzają się słowa IG w kwestii "Erotomana teoretyzującego"...
Swoją drogą podejrzewam, że nasza koleżanka będzie miała sporo do nadrobienia.
Odpowiedz
07-08-2016, 19:17, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-08-2016, 19:36 przez SingSing.)
#10
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Jako wierny poddany zobowiązałem się sporządzać codzienne sprawozdania w formie prasówek. Takie SingSing24.

Swoją drogą, to przez Ciebie zaśmieciłem sobie swój autorski temat.
Ale pal Cię licho.
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS