Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAKOPANE - sierpień lub wrzesień
25-09-2016, 16:04,
#21
RE: ZAKOPANE - sierpień lub wrzesień
A miał to być Mareczku Twój ostatni wyjazd z Singlami. Do zobaczenia. Emilka zaprasza nas do Torunia na Andrzejki Smile
25-09-2016, 17:10, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2016, 17:19 przez Marek___x.)
#22
RE: ZAKOPANE - sierpień lub wrzesień
Emilia tak miał to być ostatni, ale ponieważ wróciłem wcześniej i ....muszę sobie to odbić na następnym wyjeździe Smile. Do Torunia przemyślę bo w sumie nigdy nie byłem...Smile...teraz na statek "nie dla par się wybieram"....może ktoś ma ochotę.
A i jeszcze jedno ....na jeden dzień Was było samych zostawić Sad.......tak pogryzmoliliście na tej kartce że nic nie można rozczytać....ale inna tym razem przyjemna nowość w stosunku do moich poprzednich wyjazdów to...telefony nigdy tego nie było..... a oznacza to ni mniej, ni więcej że byliśmy fantastyczną grupą.
Jak ktoś zrobił lepsze zdjęcie tej kartki proszę mi wysłać mmsa to spróbuje to rozczytać i zdjęcia z imprez powysyłać bo niektóre są ciekawe Smile
25-09-2016, 18:09,
#23
RE: ZAKOPANE - sierpień lub wrzesień
No ja akurat w Zakopanem byłem z grupą integracyjną, a było to kilka lat temu.
Może i tym razem bym chętnie się wybrał, ale niestety, brak kasy na wyjazd i zakwaterowania.
To jest niestety problem i przeszkoda dla tych, którzy by chcieli dołączyć do grupy innych singli, ale nie mają na to kasy.
No i na to też składają się inne problemy i sytuacje. Trochę to smutne dla takich osób.
Jestem SINGLEM i fajnie mi z tym.
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS