Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Portale randkowe - Wasze doświadczenia
22-11-2011, 22:01,
#1
Portale randkowe - Wasze doświadczenia
Sympatia, Przeznaczeni, Dopasowani, eDarling, Foto-Randka, Be2 i długo by jeszcze wymieniać...
Jakie są Wasze doświadczenia z takimi portalami? Czy Waszym zdaniem rzeczywiście można tam poznać ciekawych ludzi, a może nawet odnaleźć miłość? A może my, homo-sapiens, jednak nie jesteśmy stworzeni do e-poznawania się i jednak potrzebna jest ta chemia, ta iskierka w oku aby nawiązać relację z drugim człowiekiem?
Jestem bardzo ciekaw Waszych opinii i doświadczeń.
Odpowiedz
22-11-2011, 22:06, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2011, 22:07 przez Monika32.)
#2
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia
Hej

Byłam jakiś czas na 2 portalach, można tam spotkać miłych ludzi, ale...właśnie, jest dokładnie tak jak piszesz. Moim zdaniem trzeba popatrzeć w oczy, usłyszeć głos, zobaczyć uśmiech... Portale randkowe być może pomagają w zaaranżowaniu spotkania (zwłaszcza tym samotnym i zapracowanym), ale to nie to samo, co poznanie się w "przypadkowy", "życiowy" sposób Smile Pozdrawiam!
Odpowiedz
23-11-2011, 12:25,
#3
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia
Zgadzam się z Wami, ludzie muszą się przyciągać, wyszukać się w tłumie. Byłam przez pół roku zapisana do biura matrymonialnego bo na e-poznawanie się nie zdecydowałam. Byłam na 4 randkach z tego biura i nic, zawsze miło i sympatycznie ale brak tej iskry, brak przyciągania.
Odpowiedz
23-11-2011, 17:36,
#4
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia
Oj, ja też mam małe doświadczenie w temacie. Miałam kiedyś konto na pewnym bardzo popularnym portalu randkowym, niestety 80 % to byli panowie typu "czego oczy nie widzą.....", szukający "przyjaźni" ok. 29%, to panowie 20 lat starsi, pozostałe 1%, to już nawet nie pamiętam. Trochę mnie to zniesmaczyło. Mam nadzieję, że tutaj tak nie będzie.
Odpowiedz
23-11-2011, 20:15,
#5
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia
Jestem zalogowana na 2 portalach randkowych, ale z pewnym dystansem podchodzę do tego. Doświadczenia mam różne, były i miłe spotkania, ale i też trafiłam na oszustów. Ludzie często koloryzują swoje profile, wymyślają pasje, zainteresowania, robią z siebie poliglotów, dodają sobie wzrostu itp. tylko po co? i tak rzeczywistość wszystko zweryfikuje... Jest jeden portal, w którym nie podaje się dużo informacji o sobie i tam poznałam kilku ciekawych i miłych mężczyzn. Nie będę robiła reklamy więc nie napiszę o jaki chodzi.
Odpowiedz
23-11-2011, 20:21,
#6
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia
(23-11-2011, 20:15)amelia77 napisał(a): (...) Jest jeden portal, w którym nie podaje się dużo informacji o sobie i tam poznałam kilku ciekawych i miłych mężczyzn. Nie będę robiła reklamy więc nie napiszę o jaki chodzi.

Dawaj dawaj, dopóki SingleRelax nie prowadzi portalu randkowego to nie ma konkurencji Tongue
Odpowiedz
23-11-2011, 20:27,
#7
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia
(23-11-2011, 20:21)Wojtek napisał(a):
(23-11-2011, 20:15)amelia77 napisał(a): (...) Jest jeden portal, w którym nie podaje się dużo informacji o sobie i tam poznałam kilku ciekawych i miłych mężczyzn. Nie będę robiła reklamy więc nie napiszę o jaki chodzi.

Dawaj dawaj, dopóki SingleRelax nie prowadzi portalu randkowego to nie ma konkurencji Tongue

nie wymieniłeś tego portalu, to pewnie Ciebie jeszcze tam nie było:-))) a jak są tam fajni mężczyźni to i pewnie też fajne kobiety;-))) cafe.pl
Odpowiedz
23-11-2011, 20:47,
#8
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia
(23-11-2011, 20:21)Wojtek napisał(a):
(23-11-2011, 20:15)amelia77 napisał(a): (...) Jest jeden portal, w którym nie podaje się dużo informacji o sobie i tam poznałam kilku ciekawych i miłych mężczyzn. Nie będę robiła reklamy więc nie napiszę o jaki chodzi.

Dawaj dawaj, dopóki SingleRelax nie prowadzi portalu randkowego to nie ma konkurencji Tongue

a skąd wiesz, że nie prowadzi? Wink

życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
Odpowiedz
23-11-2011, 21:13,
#9
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia
Byłam na 5 portalach i nie poznałam ludzi, z którymi warto utrzymywać kontakt. Być może młode osoby mają większe szanse spotkać kogoś wartościowego. Ja mam również negatywne odczucia. Obecnie jestem tylko na jednym portalu i właściwie tylko dlatego, że jest opłacony nie zlikwidowałam jeszcze konta.
Odpowiedz
23-11-2011, 21:13,
#10
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia
Ja miałam konto na jednym portalu i niestety nie mam dobrych wspomnień, to nie dla mnie, wolę poznawać ludzi na "żywo", ale znam kilka małżeństw, które "poznały się" właśnie na takich portalach Smile nie ma więc reguły.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS