Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wędrówki górskie
16-06-2016, 09:28,
#1
Wędrówki górskie
Cześć! Smile,

Masz wolne weekendy?, lubisz wycieczki?, lubisz góry i wędrówki często w nieznane?, nie marudzisz na ból stóp/nóg/palące słońce lub inne niedogodności pogodowe?, masz ochotę spędzać aktywnie czas?, jesteś ciekawa/y świata i ludzi?

Jeśli na większość pytań odpowiedziałaś/eś twierdząco - napisz. Smile
Razem na pewno coś zorganizujemy i potuptamy po górach Smile.
Ahoj! przygodo!
Odpowiedz
21-06-2016, 10:39,
#2
RE: Wędrówki górskie
Na wszystkie pytania odpowiadam tak Smile póki co u mnie teraz krucho z czasem ale idzie się dogadać Smile tez jestem z Zabrza
Odpowiedz
26-06-2016, 20:54,
#3
RE: Wędrówki górskie
Hej!
Pewnie że lubię, bardzo chętnie się poszlajam.
Zawsze jestem otwarty na górskie propozycje. A same góry mogą być wysokie albo niskie.
Odpowiedz
10-09-2016, 20:18,
#4
RE: Wędrówki górskie
To gdzie planujecie pierwszy wspólny wypad górski? Bo się dołączę chętnie do grupySmile
Odpowiedz
27-09-2016, 23:05,
#5
RE: Wędrówki górskie
Ja też ja też się chętnie dołączę Smile
Odpowiedz
29-09-2016, 21:24,
#6
RE: Wędrówki górskie
To co z tym wędrowaniem po górach, będzie coś z tego?
Odpowiedz
04-10-2016, 22:54,
#7
RE: Wędrówki górskie
Mam nadzieje ,że będzie cos z tego Smile ja sporo chodze po górach jak by był ktos chętny to proszę o kontakt Smile planuje wyjazd w tatry zimą miedzy innymi można sie przyłączyć Smile
Odpowiedz
05-10-2016, 17:57,
#8
RE: Wędrówki górskie
Nigdy nie mogę się przekonać do gór. Co wy w nich widzicie?
Odpowiedz
05-10-2016, 19:16,
#9
RE: Wędrówki górskie
(04-10-2016, 22:54)gutekman napisał(a): Mam nadzieje ,że będzie cos z tego Smile ja sporo chodze po górach jak by był ktos chętny to proszę o kontakt Smile planuje wyjazd w tatry zimą miedzy innymi można sie przyłączyć Smile

Oooo, widzę, że tu chodzi o coś poważnego z tym chodzeniem po górach. A ja myślałam, że to zbieranie grupy raczej amatorów chodzenia po górach, a nie zaawansowanych zdobywców wysokich szczytów.
Odpowiedz
05-10-2016, 23:05, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2016, 23:10 przez gutekman.)
#10
RE: Wędrówki górskie
(05-10-2016, 17:57)sajga napisał(a): Nigdy nie mogę się przekonać do gór. Co wy w nich widzicie?

Góry są jak narkotyk Smile wejdź na wschód słońca na jakiś niski szczy na początek np. Śnieżka w Karkonoszach a wtedy ujrzysz prawdziwe piękno Smile

(05-10-2016, 19:16)kasial84 napisał(a):
(04-10-2016, 22:54)gutekman napisał(a): Mam nadzieje ,że będzie cos z tego Smile ja sporo chodze po górach jak by był ktos chętny to proszę o kontakt Smile planuje wyjazd w tatry zimą miedzy innymi można sie przyłączyć Smile

Oooo, widzę, że tu chodzi o coś poważnego z tym chodzeniem po górach. A ja myślałam, że to zbieranie grupy raczej amatorów chodzenia po górach, a nie zaawansowanych zdobywców wysokich szczytów.

Ale ja jestem w pełni amatorem górskim Smile chodzę po szczytach i robię zdjęcia i jak najbardziej jestem chętny na każdą wyprawę górską a wspomniałem o tatrach bo po prostu będę tam tak czy siak a zawsze lepiej w większym gronie spędzać czas Smile W takim razie możemy zorganizować wyprawę w nieco niższe góry np. Karkonosze i Śnieżka ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS