Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grecja sierpień lub wrzesień.
05-06-2016, 18:01,
#1
Grecja sierpień lub wrzesień.
Witam, planuje urlop na przełomie sierpnia i września i szukam współtowarzyszki podróży. Interesuje mnie Zakynthos, Kreta, ale jestem również otwarta na inne propozycje. Pozdrawiam, Aneta
Odpowiedz
22-06-2016, 20:42,
#2
RE: Grecja sierpień lub wrzesień.
Cześć Aneta,
Również mam w planach w tym czasie trochę odpocząć.
Może więcej szczegółów??
Pozdrawiam Dorota
Odpowiedz
13-07-2016, 08:40,
#3
RE: Grecja sierpień lub wrzesień.
Hej, mam urlop w sierpniu i tez nie mam sie z kim wybrac. Jeśli ciągle szukasz kompanki na wycieczke daj znac Smile
Odpowiedz
15-08-2016, 06:19,
#4
RE: Grecja sierpień lub wrzesień.
Hej. Jadę do Kokino Nero, wyjazd 17.08.2016 na tydzień, z Rainbow, trochę późno na umawianie ale dopiero tu weszłam Confused ... być może
Może akurat ktoś w tym samym kierunku i o tym samym czasie ???
Odpowiedz
17-08-2016, 10:16,
#5
RE: Grecja sierpień lub wrzesień.
(05-06-2016, 18:01)Enett napisał(a): Witam, planuje urlop na przełomie sierpnia i września i szukam współtowarzyszki podróży. Interesuje mnie Zakynthos, Kreta, ale jestem również otwarta na inne propozycje. Pozdrawiam, Aneta
Witaj Anetko,
A może wybierzesz się ze mną do Grecji..mam już wpłaconą zaliczkę tylę ,że koleżanka z która miałam jechać musiała w ostatniej chwili zrezygnować i klops...Impreza jest super samolotem 1 tydz. w terminie 19-26.09.16 r w bardzo urokliwe miejsce w Grecji i super hotel. Koszt tez nieduży bo cos wyjdzie ok. 1500 zł.za 1 tydzień pobytu ze wszystkimi kosztami ..jedzonko w cenie i do tego zdrowotne źródła termalne też...Jeśli jesteś zainteresowana napisz na maila remikie@op.pl lub kontakt telefon- 696204381.Pozdrawiam Cieplutko. Remika
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS