Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wyjazd w stronę słońca ;)
12-11-2015, 14:39,
#1
wyjazd w stronę słońca ;)
Witam,

ktoś jest chętny do jakiegoś w miarę taniego wyjazdu tam gdzie jest ciepło? Początek grudnia albo w styczniu. Mam 30 lat Smile

Muszę się zrelaksować a nie jestem typem, który lubi zimę, narty itp. Wink a razem to wiadomo, że bezpieczniej i ciekawiej.
Odpowiedz
17-11-2015, 11:27,
#2
RE: wyjazd w stronę słońca ;)
Cześć.
Masz jakiś pomysł, co do miejsca?
Odpowiedz
20-12-2015, 16:37,
#3
RE: wyjazd w stronę słońca ;)
Chętnie też bym się wybrał jak macie jakieś konkretne pomysły to podawac! Jestem właścicielem skupu samochodów w trójmieście mam 45 lat i chętnie bym się trochę rozerwal w dobrym towarzystwie.
Odpowiedz
23-12-2015, 20:46, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-12-2015, 20:53 przez Lania.)
#4
RE: wyjazd w stronę słońca ;)
(12-11-2015, 14:39)zlosnica napisał(a): Witam,

ktoś jest chętny do jakiegoś w miarę taniego wyjazdu tam gdzie jest ciepło? Początek grudnia albo w styczniu. Mam 30 lat Smile

Muszę się zrelaksować a nie jestem typem, który lubi zimę, narty itp. Wink a razem to wiadomo, że bezpieczniej i ciekawiej.

chętnie się wybiorę pod warunkiem, że nie jesteś "smutasem". Lubię uśmiechniętych i wesołych ludzi. Jednak mogę dopiero na początku lutego. Chyba Wyspy Kanaryjskie są OK. Jest ciepło i bezpiecznie. Co Wy na to???
A teraz... jadę na Sylwestra do Rewala, żeby poszaleć...tak po prostu...
Renata

(20-12-2015, 16:37)isko napisał(a): Chętnie też bym się wybrał jak macie jakieś konkretne pomysły to podawac! Jestem właścicielem skupu samochodów w trójmieście mam 45 lat i chętnie bym się trochę rozerwal w dobrym towarzystwie.

Dobre Towarzystwo to już Tobie na pewno zapewnimy
Renata
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS