Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
urlop we wrześniu..kto ma czas i może jechać??
05-08-2015, 13:24,
#1
urlop we wrześniu..kto ma czas i może jechać??
Witam!
Symaptycznych... Planuję we wrześniu urlop..i mam ochotę wybrać się nad ciepłe jeszcze morze ...żeby "przedłużyc" lato i naładować akumulatory na resztę roku...Myślę,że dobrą opcja na to jest Chorwacja, Greja a być może i Hiszpania..ale też i wypatrzyłam ciekawą ofertę samolotem do Albani...jeszcze nie do końca docenianiej...pod wieloma względami...Mam pare ciekawych ofert i jeśli ktos będzie chciał tez fajnie wypoczać.i mile razem spędzić czas...to podeśle Linki do obejrzenia...Można i tez wspólnie wybrac coś innego..to tylko kwestia dogadania sie..Ważne ,żeby sie chciało chcieć...
Pozdrawiam
Remika
Odpowiedz
09-08-2015, 09:29,
#2
RE: urlop we wrześniu..kto ma czas i może jechać??
[quote='Remika' pid='12337' dateline='1438777445']
Witam!
Symaptycznych... Planuję we wrześniu urlop..i mam ochotę wybrać się nad ciepłe jeszcze morze ...żeby "przedłużyc" lato i naładować akumulatory na resztę roku...Myślę,że dobrą opcja na to jest Chorwacja, Greja a być może i Hiszpania..ale też i wypatrzyłam ciekawą ofertę samolotem do Albani...jeszcze nie do końca docenianiej...pod wieloma względami...Mam pare ciekawych ofert i jeśli ktos będzie chciał tez fajnie wypoczać.i mile razem spędzić czas...to podeśle Linki do obejrzenia...Można i tez wspólnie wybrac coś innego..to tylko kwestia dogadania sie..Ważne ,żeby sie chciało chcieć...
Pozdrawiam
Remika

Polecam Tobie Albanie . Bardzo Tanio , i morze czyściutkie i super ale okolice xamil i sarandy , od vlory rozposciera sie po samą grecję Super Pas Nadmorski. Nie polecam drogiego lotu do samej Albani . Najtaniej w okolicach 100 zł wyjdzie tak . Wizz: do malmo albo geoteborg przesiadka wizz do Skopje . a ztamtąd 20 euro do samej Albani
Odpowiedz
12-08-2015, 09:09,
#3
RE: urlop we wrześniu..kto ma czas i może jechać??
Cześć,

również planuję urlop we wrześniu i chętnie się dołączę.
Jeśli to jeszcze aktualne to proszę napisz na email: galatea7@wp.pl.

Pozdrawiam
Ania
Odpowiedz
14-08-2015, 11:10, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-08-2015, 11:18 przez Remika.)
#4
RE: urlop we wrześniu..kto ma czas i może jechać??
(12-08-2015, 09:09)Ana71 napisał(a): Cześć,

również planuję urlop we wrześniu i chętnie się dołączę.
Jeśli to jeszcze aktualne to proszę napisz na email: galatea7@wp.pl.

Pozdrawiam
Ania

No hej!
Wysałam ci info na podanego przez Ciebie maila ..jak sie sprawy mają w temacie urlopu we wrześniu...
Pozdrawiam
Remika

(09-08-2015, 09:29)pablitto napisał(a): [quote='Remika' pid='12337' dateline='1438777445']
Witam!
Symaptycznych... Planuję we wrześniu urlop..i mam ochotę wybrać się nad ciepłe jeszcze morze ...żeby "przedłużyc" lato i naładować akumulatory na resztę roku...Myślę,że dobrą opcja na to jest Chorwacja, Greja a być może i Hiszpania..ale też i wypatrzyłam ciekawą ofertę samolotem do Albani...jeszcze nie do końca docenianiej...pod wieloma względami...Mam pare ciekawych ofert i jeśli ktos będzie chciał tez fajnie wypoczać.i mile razem spędzić czas...to podeśle Linki do obejrzenia...Można i tez wspólnie wybrac coś innego..to tylko kwestia dogadania sie..Ważne ,żeby sie chciało chcieć...
Pozdrawiam
Remika

Polecam Tobie Albanie . Bardzo Tanio , i morze czyściutkie i super ale okolice xamil i sarandy , od vlory rozposciera sie po samą grecję Super Pas Nadmorski. Nie polecam drogiego lotu do samej Albani . Najtaniej w okolicach 100 zł wyjdzie tak . Wizz: do malmo albo geoteborg przesiadka wizz do Skopje . a ztamtąd 20 euro do samej Albani

Dzięki za tak konkretne i fachowe informacje.. widać ,że korzystasz z takiej formy zwiedzania..super..ale ja raczej wolę jak na razie jechać na wypoczynek zorganizowany przez biuro..ale jak kiedyś będą u mnie inne opcje..to pewnie i taka formę zwiedzania "świata" też podejme..bo to całkowita niezależność w podejmowaniu decyzjii co chcesz widziec i robic. a ja to bardzo sobie cenię...
Pozdrawiam
Remika
Odpowiedz
19-08-2015, 12:20,
#5
RE: urlop we wrześniu..kto ma czas i może jechać??
(12-08-2015, 09:09)Ana71 napisał(a): Cześć,

również planuję urlop we wrześniu i chętnie się dołączę.
Jeśli to jeszcze aktualne to proszę napisz na email: galatea7@wp.pl.

Pozdrawiam
Ania

Witaj Aniu ponownie!
Czy mój mail z info dotarł do Ciebie? na podany adres mailowy??Bo nie mam żadnego odzewu od Ciebie??A może trafił do spamu??
Pozdrawiam
R.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS