Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOWA
10-07-2015, 10:59,
#1
NOWA
Blush
Witam wszystkich.Chciałabym zapytać w jakim wieku single wyjeżdżają na wczasy?
Ja mam 40 i chętnie skorzystam z wczasów sierpniowych.Nie wiem jednak czy warto?Ktoś mi podpowie?
Pozdrawiam
Odpowiedz
10-07-2015, 15:15,
#2
RE: NOWA
Hej
ludzie sa w roznym wieku od 25+ do 50+i nie ma to znaczenia na wspolnych wakacjach. Razem sie zwiedza i spolnie sie bawi wieczorem. Zapraszam do Szklarkiej Poreby w sierpniu. Pozdrawiam
Odpowiedz
10-07-2015, 20:46,
#3
RE: NOWA
Wiesz po co? Żeby nie patrzeć w kółko na te same gęby i widoki. Żeby wrócić podbudowanym psychicznie i fizycznie, że wakacje nie przeleciały bezczynnie. I wiesz jeszcze dlaczego? Bo tam są właśnie same single. Na zlot motocyklowy też mnóstwo ludzi zagląda w pojedynkę, a nie ma gorszego uczucia niż pary i rodziny wokoło, które chcą okazać ci współczucie i bezustannie martwią się czy dobrze się czujesz.
Odpowiedz
10-07-2015, 21:10,
#4
RE: NOWA
Witaj Lukas.
Na pewno masz rację,moje pytanie jednak zadałam tylko dlatego że boję się że na takie wycieczki czy wakacje wybierają się osoby 50+.Jestem osobą towarzyską i lubię poznawać nowych ludzi ale chciałabym przebywać wśród rówieśników czy osób w podobnym wieku.
Korzystałeś już z oferty wczasowej?Jesteś zadowolony?
PozdrawiamBlush
Odpowiedz
11-07-2015, 10:10,
#5
RE: NOWA
(10-07-2015, 21:10)TEŚKA napisał(a): Witaj Lukas.
Na pewno masz rację,moje pytanie jednak zadałam tylko dlatego że boję się że na takie wycieczki czy wakacje wybierają się osoby 50+.Jestem osobą towarzyską i lubię poznawać nowych ludzi ale chciałabym przebywać wśród rówieśników czy osób w podobnym wieku.
Korzystałeś już z oferty wczasowej?Jesteś zadowolony?
PozdrawiamBlush

Tak ... korzystałem i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony. Byłem nad Rozlewiskiem Narwii i Biebrzy, na Sylwestrze w Starachowicach oraz na listopadowym pobycie w Krakowie. Myślę, że osoby 50+ wybierają raczej "spacerowe" pobyty. Ja też lubię zwiedzać, nie powiem, ale pobyt związany z aktywnym wypoczynkiem raczej przyciąga ludzi w naszym wieku albo młodszych, gdy w grę wchodzą kajaki, pływanie, leśne wędrówki, etc. Chociaż patrząc na towarzystwo po 20-ce, zwłaszcza dziewczyny, to stwierdzam, że to przeważnie łamagi z makijażem. Boją się słońca, wiatru, wody, motocykla, roweru ... a najbardziej pasuje im dyskoteka.
Odpowiedz
11-07-2015, 10:19, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2015, 10:22 przez Owłosiony.)
#6
RE: NOWA
nie rozumiem obaw, że single to są koniecznie osoby po 50+ bo z moich obserwacji w Warszawie wynika, że sporo jest dziewczyn przed 30 choć więcej jest po trzydziestce, dużo po czterdziestce, ale po 50-tce to mam kłopoty z pamięcią, bo może dwie osoby zauważyłem w środowisku. Singlami są również osoby, które "przeskakują z kwiatka na kwiatek" i nie chcą stałych związków,ani rodzin, ani dzieci to odpoczynek w grupie singli i singielek jest lepszą okazją dla kobieciarzy, czy nimfomanek do podrywów, bo mniej się ryzykuje bęckami od partnerów i partnerek, jak zajęty/zajęta czy czas oszczędzasz na rozszyfrowaniu, czy jesteś wolna/wolny. Skąd to przekonanie, że singiel i singielka to wiekowi ludzie po przejściach ?

z biura singiel relax wyjeżdzają raczej młodzi ludzie z tego co pamiętam - ja mam 42 lata i trzeci raz pojadę z oferty singiel relax i nie czuję się stary
Odpowiedz
11-07-2015, 10:43,
#7
RE: NOWA
To warszawscy single też jeżdżą czy tylko pracują? :-)> Myślę, że to takie samo przekonanie jak to, że do sanatorium jeżdżą tylko emeryci. O zdrowie trzeba dbać póki jest, a nie wtedy, gdy już nie ma czego naprawiać. Ja natomiast nie spotkałem nimfomanek. Jest bardzo dużo kobiet po rozwodach, znacznie mniej takich singli jak ja - bez dzieci i dawnych związków.
Odpowiedz
11-07-2015, 16:24,
#8
RE: NOWA
Witam wszystkich Blush
Wybieram się do Międzyzdrojów.Czy ktoś jeszcze planuje?
Pozdrawiam:-)
Odpowiedz
11-07-2015, 17:46,
#9
RE: NOWA
http://forum.singlerelax.pl/thread-1294.html pytaj w tym temacie koleżanko
Odpowiedz
11-07-2015, 20:53,
#10
RE: NOWA
Ja co prawda z Single Relax będę jechać pierwszy raz, ale dwa razy korzystałam z takich wczasów u konkurencji i średnia wieku była raczej w zakresie 35-45 lat, starsze lub młodsze trafiały się pojedyncze osoby. Były to wyjazdy w góry i wszyscy byli mocno nastawieni na wędrówki i zwiedzanie bez względu na pogodę. Wieczorem następowało rozluźnienie i integracja, ale bez hulanek do świtu :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS