Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SINGLE - Wolni i Szczęśliwi ŚLĄSK
16-02-2015, 13:00,
#1
Smile  SINGLE - Wolni i Szczęśliwi ŚLĄSK
~~Zapraszamy Wszystkich Singli z terenu Śląska do przyłączenia się do Grupy Wolnych Szczęśliwych. Zarówno tych zdeklarowanych Singli, którzy kochają ten statut i nie zamierzają go zmieniać jak również tych, którym przypadł on w udziale ale chętnie go zmienią ;))) Spotykamy się w każdy poniedziałek o godzinie 19:00 w Sosnowcu w Klubie Manufaktura - tuż obok Kiepury. Warunkiem przystąpienia do grupy i wzięcia czynnego udziału w jej życiu jest wstawiennictwo osobiste na przynajmniej jednym spotkaniu w ciągu miesiąca na w/w spotkaniu. O naszych wydarzeniach, spotkaniach, imprezach, wyjazdach itp można dowiedzieć się z profilu na fb - dostępnym tylko dla członków grupy. Zapraszam . Grupa istnieje od 10/2014 za nami już wspólne Andrzejki Sylwester kręgle dyskoteki koncerty itp
Odpowiedz
10-02-2016, 20:41,
#2
RE: SINGLE - Wolni i Szczęśliwi ŚLĄSK
(16-02-2015, 13:00)monia73 napisał(a): ~~Zapraszamy Wszystkich Singli z terenu Śląska do przyłączenia się do Grupy Wolnych Szczęśliwych. Zarówno tych zdeklarowanych Singli, którzy kochają ten statut i nie zamierzają go zmieniać jak również tych, którym przypadł on w udziale ale chętnie go zmienią Wink)) Spotykamy się w każdy poniedziałek o godzinie 19:00 w Sosnowcu w Klubie Manufaktura - tuż obok Kiepury. Warunkiem przystąpienia do grupy i wzięcia czynnego udziału w jej życiu jest wstawiennictwo osobiste na przynajmniej jednym spotkaniu w ciągu miesiąca na w/w spotkaniu. O naszych wydarzeniach, spotkaniach, imprezach, wyjazdach itp można dowiedzieć się z profilu na fb - dostępnym tylko dla członków grupy. Zapraszam . Grupa istnieje od 10/2014 za nami już wspólne Andrzejki Sylwester kręgle dyskoteki koncerty itp

Witam,
Ja jestem z Zabrza i fajnie by było, jakby chociaz jedno spotkanko mogłoby się odbyć w Katowicach Smile co Wy na to?

Pozdrawiam, Basia
Odpowiedz
21-03-2016, 00:20,
#3
RE: SINGLE - Wolni i Szczęśliwi ŚLĄSK
Ja te jestem za!!!
Odpowiedz
24-11-2018, 22:23,
#4
RE: SINGLE - Wolni i Szczęśliwi ŚLĄSK
i juz po spotkaniach? zmieniliscie miejsce czy dalej Sosnowiec?
Odpowiedz
25-11-2018, 00:04,
#5
RE: SINGLE - Wolni i Szczęśliwi ŚLĄSK
(24-11-2018, 22:23)Czarna napisał(a): i juz po spotkaniach? zmieniliscie miejsce czy dalej Sosnowiec?

dalej ...umawiamy się od 2015 ...ale jeszcze nie udało się spotkać Smile
Odpowiedz
17-12-2018, 21:03,
#6
RE: SINGLE - Wolni i Szczęśliwi ŚLĄSK
Marek to już się "nie spotkamy", jako "przyjaciółka" ulubieńca Ciechocinka?
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
Odpowiedz
31-12-2018, 13:34,
#7
RE: SINGLE - Wolni i Szczęśliwi ŚLĄSK
Zdrowia duzo i usmiechu na ten Nowy Rok i by szczesliwie doczekac kolejnego roku...☺
Odpowiedz
10-06-2021, 21:16,
#8
RE: SINGLE - Wolni i Szczęśliwi ŚLĄSK
Siemka jestem z Rybnika
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS