Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gdzie uciec w urodziny?
02-11-2014, 19:42,
#1
gdzie uciec w urodziny?
Witam cieplutko

Kochani, w listopadzie kończę 40 lat i mam ogromną ochotę na ten czas zaszyć się w jakimś cichym, ustronnym miejscu, najlepiej w ładnej okolicy, żeby móc pospacerować, pokontemplować i takie tam. Czy ktoś z Was mógłby mi coś polecić? Chodzi mi o weekend 21-23 listopada. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.
Odpowiedz
16-11-2014, 23:01,
#2
RE: gdzie uciec w urodziny?
Kasia, a byłaś kiedyś w Ustroniu? Przepiękne miejsce, dużo ośrodków wypoczynkowych/SPA/pensjonatów, świetny klimat...
Gorąco polecam. Byłam tam kiedyś sama i było super.
Odpowiedz
18-11-2014, 12:00,
#3
RE: gdzie uciec w urodziny?
Witaj;
Z Krakowa masz dosc blisko w Gorce.....ale nie wiem czy taki klimat bedzie Ci odpowiadal;

Pozdrawiam
Odpowiedz
25-11-2014, 12:01,
#4
RE: gdzie uciec w urodziny?
Ja nie uciekam tylko czekam na prezenty. W tym roku spodziewam się ich naprawdę wielu. Kilka miesięcy temu kupiłam własne mieszkanie.
Odpowiedz
30-11-2014, 13:27,
#5
RE: gdzie uciec w urodziny?
(16-11-2014, 23:01)Maeve napisał(a): Kasia, a byłaś kiedyś w Ustroniu? Przepiękne miejsce, dużo ośrodków wypoczynkowych/SPA/pensjonatów, świetny klimat...
Gorąco polecam. Byłam tam kiedyś sama i było super.

Bardzo dziękuję za podpowiedzi. Moi przyjaciele nie pozwolili mi nigdzie uciec, więc urodziny spędziłam w ich gronie, przy miłym piwku. Ale w jakieś ustronne miejsce i tak planuję wyskoczyć, więc Wasze pomysły na pewno się przydadzą. Dzięki!
Odpowiedz
12-04-2018, 10:59,
#6
RE: gdzie uciec w urodziny?
Nie uciekaj przed ludźmi Smile Dobrze, że przyjaciele o Ciebie zadbali. I tak jak ktoś napisał wyżej, w urodziny się nie ucieka, lecz czeka na prezenty Big Grin Ja co prawda do urodzin mam jeszcze kawał czasu, ale na poprawę nastroju czasem znajduję pomysł na prezent dla siebie. Ostatnio kupiłam sobie w prezencie bon na lot szybowcem nad Zatoką Gdańską i było super! Jakbyś też chciała zrobić coś szalonego, to polecam - znajdź sobie wymarzony prezent na urodziny Smile

https://prezentokracja.pl/
Odpowiedz
19-04-2018, 08:26, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2018, 08:33 przez Asia.)
#7
RE: gdzie uciec w urodziny?
Najlepiej w góry! Smile
____
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS