Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
singlem byc...
03-08-2016, 14:05,
#41
RE: singlem byc...
Zgadzam się w 110% z IG Serducho bo tu nie o ten kredyt chodzi tylko o kogoś za przysłowiowymi plecami. Bo jak kobieta wie po co i dla kogo to gore przeniesie tylko potrzebna jej jest siła, ktora plynie z Was mężczyzn w jej stronę. Czasami, gdy już nie daje rady i nie mam siły aby spłacać ten cholerny kredyt na 25 lat, wystarczyło by mi powiedzieć: "kochanie nic się nie martw, damy radę razem" ..... wierz mi, to czasami wystarczy aby kobieta wstała i dała rade
Odpowiedz
03-08-2016, 14:34,
#42
RE: singlem byc...
Piszesz o normalnych stosunkach międzyludzkich. Tak powinno być, ludzie powinni się wspierać zamiast rywalizować ze sobą i nie chodzi tu tylko o damsko męskie związki. Niestety bardzo często jest inaczej. Dlaczego? Tego pewno nikt nie jest w stanie zdefiniować.
Skończcie tylko moje Drogie z gloryfikowaniem tego mitu poczucia bezpieczeństwa, bo potem Wasze koleżanki wychowane na "Trudnych Sprawach" Polsatu, robią piekło swoim chłopom same do końca niewiedząc dlaczego.
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Odpowiedz
03-08-2016, 14:36,
#43
RE: singlem byc...
Jak dobrze, ze mi się telewizor popsuł, bo nie oglądamy tych bzdur
Odpowiedz
03-08-2016, 15:05,
#44
RE: singlem byc...
Generalnie to telewizor można spokojnie za okno wyrzucić, taką papką nas próbuje karmić. Niestety mnóstwo ludzi to łyka.
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Odpowiedz
03-08-2016, 16:00,
#45
RE: singlem byc...
To nie oglądać, ja jakoś żyje bez tego. Książka w rączkę i okulary na nosek, ciepła herbata, kocyk, bo nie ma mi kto stópek grzac i jest super
Odpowiedz
03-08-2016, 16:30,
#46
RE: singlem byc...
Ja nie uważam, żeby "bycie singlem" to było coś złego.
Tym bardziej, że pewne okoliczności temu sprzyjają. To, że wielu ludzi chce z kimś być, nawet na siłę, jeszcze nie oznacza, że w praktyce tak będzie. Chyba nikomu, normalnie myślącemu człowiekowi nie odpowiadałoby być w związku z niewłaściwą osobą, która nie pasuje.
A prawda też jest taka, że są osoby, które do związków się nie nadają z różnych przyczyn.
Takie osoby też chcą być w związkach, ale to tylko chęci, natomiast, w rzeczywistości nie są zdolne do "bycia z kimś", bo nie potrafią dbać o drugą osobę, nie wnoszą nic dobrego do związków, a wtedy są to "toksyczne związki", które zawsze kogoś męczą psychicznie i niszczą.
Ktoś, kto się nie nadaje do normalnych związków, nie powinien tworzyć z nikim związku, tylko być singlem.
Także, niektóre osoby są singlami z konieczności i nawet nie zawsze sobie z tego zdają sprawę.
To jest, często problem ludzi z niskim poczuciem wartości, którzy nie potrafią mieć własnego zdania, nie stawiają sobie pewnych postanowień i nie mają własnej samooceny.
Bo ktoś kto ma poczucie wartości, zna swoje cechy, szanuje własne zdanie i szanuje też innych.
Musi być samoświadomość swoich błędów, złych postępowań, a nie każdy ma w sobie taką świadomość.
Jestem SINGLEM i fajnie mi z tym.
Odpowiedz
03-08-2016, 17:52,
#47
RE: singlem byc...
(03-08-2016, 16:00)motyl napisał(a): To nie oglądać, ja jakoś żyje bez tego. Książka w rączkę i okulary na nosek, ciepła herbata, kocyk, bo nie ma mi kto stópek grzac i jest super

To Ci może jakieś kapcie kupię przy okazji?
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Odpowiedz
03-08-2016, 20:33,
#48
RE: singlem byc...
Ja chce bo mi psy zeżarły
Odpowiedz
03-08-2016, 20:57,
#49
RE: singlem byc...
Tak, ale takie z ciciusiem ok?
Odpowiedz
03-08-2016, 20:58,
#50
RE: singlem byc...
Jest powiedzenie że nic tak dziś nie cementuje małżeństwa jak wspólny kredyt. Ale ja nie miałam na myśli kredytów itp. ale uwierz w to jak słyszę jak facet po 30-ce mówi że mieszka z mamą lub rodzicami to coś daje do myślenia. Albo z gościem coś nie tak ,, mami synek", Lenistwo i wygoda. Daje do myślenie. A jeśli powie że nie na samochodu to już klapa. Pozycja stracona. I na prawdę nie jestem Materialistką. Oznacza to że nie jest gość konkretny ani zaradny, Przepraszam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS