Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narty zagranicą w grudniu?
12-09-2014, 21:12,
#1
Narty zagranicą w grudniu?
Ktoś chętny?
Austria lub Włochy?
:-)

Agata
Odpowiedz
14-09-2014, 15:15,
#2
RE: Narty zagranicą w grudniu?
Witaj, jestem chętna, moja koleżanka również, myślałyśmy właśnie o Austrii lub Włochach. Czy masz już coś upatrzonego? No i kwestia dojazdu....szukałyśmy oferty samolotowej, ale ceny zwalają z nóg, niestety?;(
Pozdrawiam, Kasia
Odpowiedz
18-10-2014, 11:57,
#3
RE: Narty zagranicą w grudniu?
Witajcie dziewczyny, też byłaby chetna na wyjazd na narty macie juz cos konkretnego, fajnego i taniego ;-) ?
Odpowiedz
23-10-2014, 19:34,
#4
RE: Narty zagranicą w grudniu?
Zdaje się na taki wyjazd oprócz forsy trzeba mieć jeszcze własny sprzęt. Takim, którzy na to jeżdżą, aż nie wypada pytać o "coś taniego"
Odpowiedz
02-11-2014, 21:31,
#5
RE: Narty zagranicą w grudniu?
Witam. Czy temat nadal aktualny?Widzę, że głównie Kobiety zainteresowane, więc jeśli facet by nie przeszkadzał to jestem chętny. Wprawdzie zarezerwowałem ze znajomymi narty w styczniu, ale co roku mam niedosyt i ciężko znaleźć kogoś, kto chce pojeździć wiecej niż tydzień w roku. Od paru lat jeżdżę w rejon Val di Fassa w Dolomitach. Nie korzystam z biur podróży, wszystko załatwiam na własną rękę i znam temat dosyć dobrze od strony dojazdu, zakwaterowania, itp, więc jakby co to służę pomocą ( nawet gdybym nie pojechał:-) ). Myślałem o wyjeździe w okolicy świat i aby zahaczyć o sylwestra, ale jestem elastyczny i nie jest to priorytet.

P.S. Z doświadczenia wiem, że taki wypad nie musi być drogi, nie trzeba targać sprzętu ze sobą, a do tego gwarancja śniegu i super przygotowanych stoków.

Pozdrawiam
Daniel
Odpowiedz
30-11-2014, 16:33,
#6
RE: Narty zagranicą w grudniu?
Hej. Wyjazd aktualny? Chętnie się dołączę, właśnie stwierdziłam że dość siedzenia w domu i marudzenia. Znalazłam tą stronę i ....zobaczymy. Angel mam wolne do 6 stycznia jestem w grupie nauczycieli, więc wolnego mam dużo Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS