Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SPOTKANIE KRAKÓW I OKOLICE
24-06-2014, 14:47,
#1
SPOTKANIE KRAKÓW I OKOLICE
Witam - czy w Krakowie lub okolicach był jakiś zlot singielków i singielekWink?? Gości tu ktoś z Krakowa Wink??
Ela
Odpowiedz
25-06-2014, 11:27,
#2
RE: SPOTKANIE KRAKÓW I OKOLICE
Jak najbardziej Wink
Odpowiedz
27-06-2014, 10:56,
#3
RE: SPOTKANIE KRAKÓW I OKOLICE
Miło że jest tu ktoś z Krakowa Smile Napiszesz coś więcej Madeleaine apropo tych spotkań? szykuje się coś w najbliższym czasie Smile??
Odpowiedz
29-06-2014, 18:14, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-06-2014, 18:14 przez Madeleaine.)
#4
RE: SPOTKANIE KRAKÓW I OKOLICE
Alez w Krakowie nic nie było jak dotąd Huh Rolleyes
Odpowiedz
02-07-2014, 14:49,
#5
RE: SPOTKANIE KRAKÓW I OKOLICE
Wygląda na to że tylko dwie singielki z Krakowa tu goszczą Smile
Odpowiedz
09-07-2014, 10:54,
#6
RE: SPOTKANIE KRAKÓW I OKOLICE
i jeden singiel Smile
Odpowiedz
09-07-2014, 14:30,
#7
RE: SPOTKANIE KRAKÓW I OKOLICE
Marek widzę że jesteś dość aktywny na forum również jeśli chodzi o wyjazdy singlowe. Byłeś może w Krościenku i w Łebie z Single Relax - a jeśli tak to czy mógłbyś coś napisać na ten temat. Wiem że to zapytanie nie powinno się tutaj znaleźć ale niestety nie mogę dołączyć wątku we właściwym miejscu
Odpowiedz
09-07-2014, 22:05,
#8
RE: SPOTKANIE KRAKÓW I OKOLICE
(09-07-2014, 14:30)aqq2012 napisał(a): Marek widzę że jesteś dość aktywny na forum również jeśli chodzi o wyjazdy singlowe. Byłeś może w Krościenku i w Łebie z Single Relax - a jeśli tak to czy mógłbyś coś napisać na ten temat. Wiem że to zapytanie nie powinno się tutaj znaleźć ale niestety nie mogę dołączyć wątku we właściwym miejscu

Elu wyjeżdżałem parę razy z single relax ale nie bylem z nimi ani w Krościenku ani w Łebie, W tym roku byłem z nimi na weekendzie majowym w Ustce. W zeszłym bylem nad Biebrzą a dwa lata temu na Kaszubach. Było jeszcze parę wyjazdów napisałem o tych które najmilej wspominam.
W Pieninach byłem na we własnym zakresie parokrotnie i naprawdę jest tam bardzo ładnie w sumie moje najulubieńsze góry.
Nie wiem co byś chciała wiedzieć więcej...Każdy inaczej subiektywnie ocenia wydarzenia która spotykają go na takim wyjeżdzie.
Wiesz dużo zależy od tego jaka grupa osób się zbierze i oczekiwań osób jadących na taki wyjazd. Jeżeli ktoś chce spędzić miło czas, lubi ludzi, chcę poznać nowe osoby, pobawić się pozwiedzać to powinien być zadowolony. Jeżeli ktoś bardzo wiele oczekuje a jednocześnie sam nie chcę dawać nic od siebie, nie akceptuje zachowania innego niż swoje, inni ludzie mu, przeszkadzają, nie lubi zabawy, śmiechu, tańca, alkocholu to może nie być zadowolony.
W sumie mogę napisać że jak się trafi fajna grupa osób to jest bardzo sympatycznie i wyjazd wspomina się przez długi czas, a znajomości potrafią przetrwać po zakończeniu wakacji ...
Jak nie byłaś na takim wyjeździe to powinnaś jechać i sama ocenisz Smile

Jak byś chciała jeszcze coś dopytac pytaj
Odpowiedz
16-07-2014, 17:57,
#9
RE: SPOTKANIE KRAKÓW I OKOLICE
To Tytu jestes stary wyga Smile
Ja zwykle bardzo dobrze czuje sie wsród ludzi i bardzo ciągnie mnie do takich wyjazdów ale ceny jak dla mnie są ty odstraszające- krótko i drogo... Sad oczywiscie wazny jest tez program....
A moze lepiej spotkac sie przy kawie i pogadać skoro jesteśmy z Krk?,...razem łatwiej tez zdecydować się na jakis wyjazd...albo zrobic własny Wink
Odpowiedz
16-07-2014, 21:23,
#10
RE: SPOTKANIE KRAKÓW I OKOLICE
Ja jestem z Jury bardziej niż z Krakowa. Jak się spotkamy na zamku w Ogrodzieńcu to będę mógł nawet rowerem przyjechać.
To co Ogrodzieniec i zamek, czy Podlesice i Góra Zborów ???? Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS