Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
11-01-2013, 15:19,
#11
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie
(11-01-2013, 14:50)Anusiawawa napisał(a): Moje serce bardzo wiele razy już pchneło mnie do przodu i dzięki temu miałam tyle szczęśliwych chwil i wspomnień z Nim Smile O to nawet dobrze, Donkryniu, że jesteś podobny do tego mojego przyjaciela, moze dzięki Tobie, będę mogla sie poradzić co robic, by Go zadowolić Smile najbardziej lubię ten Jego uśmiech i takie niezwykle lśniace oczy, gdy mnie zobaczy...

Powiem tak, mężczyzn takich jak my, nie jest trudno zadowolić, wystarczy być przy nas, często jesteśmy bardzo ranieni bo jesteśmy bardzo ufni (inaczej po prostu naiwni), w tedy potrafimy się zachowywać irracjonalnie. Możemy nawet czasami się w tedy zachowywać, no lekko mówiąc, nienormalnie dla innych. Ale powiem jedno, potrafimy się pięknie odwdzięczyć za poświęconą nam uwagę. Jak kochamy to do śmierci, dla tego bardzo źle znosimy, gdy ktoś nas zrani, odrzuci. Powiem jedno, pomimo tego że potrafimy być męczący, to jesteśmy wierni do grobowej deski. Bądź dla niego dobra i wyrozumiała to wystarczy, mów otwarcie. Bo to akurat normalna cecha u facetów, nie jesteśmy domyślniUndecided, mam nadzieję że i ja kiedyś spotkam kogoś takiego jak tyBig Grin pozdrawiam ciepłoSmile
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie - przez donkryniu - 11-01-2013, 15:19
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie - przez Wiera - 11-01-2013, 20:24
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie - przez Wiera - 21-01-2013, 14:01
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie - przez Wiera - 28-01-2013, 18:40
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie - przez Wiera - 28-01-2013, 22:57
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie - przez Wiera - 29-01-2013, 14:05
RE: Kiedy mężczyzna się zwierza kobiecie - przez Wiera - 04-02-2013, 13:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS