Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Portale randkowe - Wasze doświadczenia
12-11-2019, 22:03,
#86
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia
Ja już, mimo że nadal jestem na kilku, różnych portalach randkowych w sieci, to już sceptycznie podchodzę do takich znajomości.
Szansa, że uda się tam poznać kogoś wartościowego, na dłużej, a nawet na stałe, jest coraz mniejsza.
Musi to zależeć od kilku czynników, żeby udało się, dobrze, szczerze i uczciwie kogoś poznać.
Sam wiem jak to jest, bo ja miałem bardzo różne "kontakty" poprzez takie serwisy, przez lata i nigdy nic dobrego z tego nie wynikło, mimo moich, szczerych chęci.
Nie warto być szczerym do końca, za bardzo się angażować, nawiązując znajomości, kontakty przez portale randkowe, bo osoby po drugiej stronie i tak tego nie docenią, nie uszanują, a do tego będą nieszczerzy i, zakłamani.
Bardzo dużo albo nawet i większość osób, na różnych serwisach randkowych, nie są szczerzy z rozmówcami, udają, "koloryzują" rzeczywistość i również podają nieprawdziwe dane o sobie.
To i tak by się wydało przy, realnej i bliskiej znajomości. Ale są tacy, którzy udają zarówno w sieci, jak i potem realnie, żeby jak najdłużej okłamywać, trzymać coś w tajemnicy, bo takie osoby myślą, że: zbudują na kłamstwie życie.
Jednak są błędnie przekonani.

Więc, żeby trafić, poznając kogoś w sieci, na takim, czy innym portalu, dobrze, uczciwie to potrzeba do tego "dobrego fartu" i szczęścia.
Może się trafić warta uwagi, naprawdę, szczera i uczciwa osoba, raz na tysiąc osób. A może i na dwa razy tyle.
Ludzie coraz częściej wykorzystują Internet do nieszczerych intencji, do okłamywania, do fałszowania rzeczywistości, bo nikt nie weryfikuje i nie sprawdza, prawdomówności, szczerości i dobrych, czy złych zamiarów ludzi.
Jest w sieci: wolność.
Oczywiście, jeżeli ktoś, robiąc tak w złym celu, wykorzysta kogoś, okradnie, oszuka, wtedy to już jest przestępstwo i jest to karalne.
Ale samo "niemówienie prawdy", udawanie to nie są jeszcze rzeczy karalne, tylko są niewłaściwe, moralnie.
Za brak moralności nie ma kar, ani przestępstwa.

Jeżeli ludzie chcą poznawać innych ludzi w sieci, w serwisach randkowych, to muszą czujni i ostrożni.
Nie można dać się wykorzystać, bo są tacy, którzy na to tylko liczą i czekają.
Jestem SINGLEM i fajnie mi z tym.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - przez Wiera - 23-11-2011, 17:36
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - przez Wiera - 24-11-2011, 13:26
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - przez Wiera - 25-10-2012, 21:46
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - przez pestka - 01-01-2014, 12:28
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - przez pestka - 01-01-2014, 20:15
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - przez pestka - 01-01-2014, 21:24
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - przez pestka - 01-01-2014, 22:08
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - przez pestka - 01-01-2014, 22:19
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - przez pestka - 01-01-2014, 22:32
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - przez pestka - 01-01-2014, 22:47
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - przez pestka - 01-01-2014, 22:58
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - przez pestka - 01-01-2014, 23:10
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - przez pestka - 01-01-2014, 23:19
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - przez pestka - 01-01-2014, 23:40
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - przez pestka - 01-01-2014, 23:51
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - przez pestka - 02-01-2014, 00:05
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - przez Osamotniony - 12-11-2019, 22:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS