Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :)
02-12-2017, 20:49,
RE: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :)
Na poczucie humoru - najlepiej jak jest 'czarne' Smile Ale oczywiście musi mieć też to słynne 'coś' Smile
Odpowiedz
11-12-2017, 13:08,
RE: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :)
Ja tam sama nie wiem, chyba nie czuję, żeby był taki schemat... jeden jest paskudny, a przyciąga, drugi cudownie miły, a zupełnie nie kręci Big Grin
Odpowiedz
21-04-2022, 12:48,
RE: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :)
(06-09-2014, 00:23)Asek napisał(a): Osko poruszył górę lodową bo temat coś zamarzł choć też z mojej winy bo dawno tu nie byłem. Pozdrawiam znajomych. Czy coś ciekawego dzieje się na SingleRelax?

Podzdrawiam po latach Smile
Odpowiedz
15-03-2023, 11:35,
RE: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :)
Wszytko jest ważne
Odpowiedz
04-06-2023, 16:57,
RE: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :)
Czy umie gotować Smile
Odpowiedz
10-06-2023, 11:25, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2023, 19:19 przez Anete.)
RE: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :)
Umiejętność gotowania jest bardzo przydatna w dzisiejszych czasach. Wszystko za sprawą tego, że gotowe dania jakie znajdziemy w marketach pozostawiają wiele do życzenia. Oczywiście zjedzenie ich raz na kiedyś gdy mamy słabszy dzień to nic strasznego. Natomiast uczynienie sobie z nich stylu życia to już spory problem w dłuższej perspektywie czasu. Dlatego lepiej szukać sprawdzonych przepisów np. tutaj - www.uwielbiam.pl/przepis/kokosowy-pudding-chia-z-owocami by mieć lepsze rozeznanie w temacie. Zawsze to świetna okazja na przyrządzenie czegoś pysznego, co nie musi przecież zabierać tak dużo czasu jak się wszystkim wydaje.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS