Forum dla Singli i Samotnych
Wakacje 2014 - Wersja do druku

+- Forum dla Singli i Samotnych (https://forum.singlerelax.pl)
+-- Dział: Ruszajmy Razem... (https://forum.singlerelax.pl/forum-3.html)
+--- Dział: Jadę do... (https://forum.singlerelax.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Wakacje 2014 (/thread-955.html)

Strony: 1 2


Wakacje 2014 - Tofer - 22-01-2014

Witam moze ktos sie orientuje gdzie mozna sie zalapac na jakies wakacje , wczasy spa , dla singli zeby nie siedziec da czterech literach najlepiej terminy czerwiec lipiec sierpien 2014 szukam i szukam w necie i jakos mi nie idzie. Jak by ktos cos namierzyl niech da znac .

Pozdrawiam.


RE: Wakacje 2014 - Martusia86 - 22-01-2014

hej,
wyjazdy letnie na stronie pojawiają się w późniejszym czasie.
pozdrawiam


RE: Wakacje 2014 - madzik - 22-01-2014

(22-01-2014, 17:35)Tofer napisał(a): Witam moze ktos sie orientuje gdzie mozna sie zalapac na jakies wakacje , wczasy spa , dla singli zeby nie siedziec da czterech literach najlepiej terminy czerwiec lipiec sierpien 2014 szukam i szukam w necie i jakos mi nie idzie. Jak by ktos cos namierzyl niech da znac .

Pozdrawiam.

masz załatwione - będę obserwować i dam znać w odpowiednim momencie


RE: Wakacje 2014 - lawidaloka12 - 27-01-2014

madzik, gdybyś miała jakieś dane odnośnie takich wyjazdów ale organizowanych do Trójmiasta, czy dałabyś mi znać? Poszukuję takich na prezent i byłabym wdzięczna, gdybyś podzieliła się ze mną takimi informacjami, jeśli je znajdziesz.


RE: Wakacje 2014 - madzik - 27-01-2014

(27-01-2014, 15:06)lawidaloka12 napisał(a): madzik, gdybyś miała jakieś dane odnośnie takich wyjazdów ale organizowanych do Trójmiasta, czy dałabyś mi znać? Poszukuję takich na prezent i byłabym wdzięczna, gdybyś podzieliła się ze mną takimi informacjami, jeśli je znajdziesz.

Jasne, jeśli tylko coś wychwycę, to dam Ci znać Wink


RE: Wakacje 2014 - KKasia - 31-03-2014

(22-01-2014, 17:35)Tofer napisał(a): Witam moze ktos sie orientuje gdzie mozna sie zalapac na jakies wakacje , wczasy spa , dla singli zeby nie siedziec da czterech literach najlepiej terminy czerwiec lipiec sierpien 2014 szukam i szukam w necie i jakos mi nie idzie. Jak by ktos cos namierzyl niech da znac .

Pozdrawiam.

Hej, z ofertami słabo bo to chyba jeszce nie czas, teraz chyba wszyscy pooowooli zaczynają o majówce myśleć?
Ja wpadłam przypadkiem na orkę /orkasurf- szkółkę na helu i serdecznie polecam Jeździłam sama, a wracam zawsze pozytywnie naładowana i z nowymi znajomościami. Już nie mogę wysiedzieć w biurze i uciekam myślami na plażę Wink


RE: Wakacje 2014 - Calineczka - 04-04-2014

(22-01-2014, 17:35)Tofer napisał(a): Witam moze ktos sie orientuje gdzie mozna sie zalapac na jakies wakacje , wczasy spa , dla singli zeby nie siedziec da czterech literach najlepiej terminy czerwiec lipiec sierpien 2014 szukam i szukam w necie i jakos mi nie idzie. Jak by ktos cos namierzyl niech da znac .

Pozdrawiam.


Jakby ktoś coś znalazł to byłabym wdzięczna za informację.

Pozdrawiam Smile


RE: Wakacje 2014 - Man on the Run - 05-04-2014

Ja proponuje łapać jakieś okazje na tanie loty czy też polskibus i lecieć/jechać Smile


RE: Wakacje 2014 - Apoptygma - 06-04-2014

a może morze? Ustronie - z nauką fotografii, fajny program - trochę odpoczynku i lenistwa na plaży, trochę wspólnych wyjść,zajęcia praktyczne i teoretyczne,


RE: Wakacje 2014 - Man on the Run - 06-04-2014

morze jest piękne ale taki oklepany wybór, tam wszyscy jeżdżą, plaże zapchane, ludzi pełno, piasek lepi się do wszystkiego, ja raczej morze NIE