Forum dla Singli i Samotnych
ZDRADA - Wersja do druku

+- Forum dla Singli i Samotnych (https://forum.singlerelax.pl)
+-- Dział: Faceci są z Marsa a kobiety z Venus? (https://forum.singlerelax.pl/forum-9.html)
+--- Dział: Zdrada (https://forum.singlerelax.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: ZDRADA (/thread-904.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


ZDRADA - Honorata - 01-12-2013

Witam wszystkich. Każdy ma prawo do swojego zdania i oceniania sytuacji. Wiem z doświadczenia że każda z nas lub każdy mężczyzna opisuje swoją sytuację. Jestem zdania że wina leży po obu stronach nic nie dzieje się bez przyczyny, oceniać i obwiniać drugą osobę jest bardzo łatwo,wiem to z własnego doświadczenia, lepiej jest zastanowić się gdzie popełniamy błąd że tak się dzieje.Pouczamy, oceniamy, ustawiamy a siebie oczyszczamy i uważamy że jesteśmy nieskazitelni. Trzeba się nad tym poważnie zastanowić, jestem zdania że jak kochasz to WYBACZYSZ, ale to moje zdanie. Pozdrawiam cieplutko .Honorata.


RE: ZDRADA - CANALETTO - 01-12-2013

Zaczekaj ze mną na ten moment gdy słowo "KOCHAM" będzie definicją naszego szczęścia < 3


RE: ZDRADA - Marek___x - 04-12-2013

Honorata zgadzam się z Tobą w 100% !


RE: ZDRADA - Honorata - 06-12-2013

Witam. To życie pisze scenariusz a my jesteśmy reżyserami, i ponoć każda miłość jest pierwsza najgorętsza.


RE: ZDRADA - dona - 06-12-2013

Tez zgadzam sie z Honarata bo nie tylko ten co zdradza jest winny ale ta druga osoba w pewnym sensie tez bo gdyby bylo wszystko pomiedzy tymi dwoma osobami oki to by nie bylo zdrady.


RE: ZDRADA - Gladius88 - 11-12-2013

Honorata bardzo się mylisz, zdrada nie może zostać wybaczona bo nie ma żądnej gwarancji, że nie zdarzy się ponownie. Znika zaufania a na tym opiera się związek


RE: ZDRADA - madzik - 11-12-2013

a ja uważam, że wybaczona tak, ale nie zapomniana. Dlatego nie jestem w stanie zrozumieć par, które pomimo zdrady starają się dalej ze sobą być. To nie ma sensu, przy każdej sprzeczce, awanturce temat ten będzie powracał jak bumerang, a w konsekwencji i tak zatruje relację między obojgiem. Reasumując rozstanie i tak nastąpi, ale z opóźnieniem, a nawet jeśli nie, to zdrady będą się powtarzać i zakończy się to tym, że dwójka ludzi będzie żyła oddzielnym życiem, obok siebie, ale nie ze sobą Smile


RE: ZDRADA - Honorata - 11-12-2013

(11-12-2013, 14:34)Gladius88 napisał(a): Honorata bardzo się mylisz, zdrada nie może zostać wybaczona bo nie ma żądnej gwarancji, że nie zdarzy się ponownie. Znika zaufania a na tym opiera się związek

Witam.Ja wypowiedziałam swoje zdanie i nikogo nie oceniam bo każdego sytuacja jest osobista ile ludzi tyle zdań.To są moje doświadczenia,a przeżyłam już troszeczkę i doświadczyłam. Jestem wdową i teraz wiem że GDY STRACISZ TO DOCENISZ!!!Pozdrawiam Honorata


RE: ZDRADA - paazi - 16-12-2013

Czasami zdarzy się błąd który jesteśmy w stanie wybaczyć drugiej osobie jeśli naprawdę widzimy poprawę , bo jak miałoby to się zdarzać notorycznie no to chyba nikt by nie chciał żyć w takim związku.Wybaczyć trzeba ale nie koniecznie dalej to ciągnąć.


RE: ZDRADA - gafa - 20-02-2014

Wybaczyć jest trudno, choć czasami warto... Ja po zdradzie postanowiłam skorzystać z epolishwife.com i nie żałuję tego, cieszę się, iż nie ciągnęłam tego związku dalej.